Wystawa w Dobrotece

Wystawa w Dobrotece

  • Autor: bm
  • 18 maj 2017 10:25 (aktualizacja: 18 maj 2017 11:38)

Testowanie mebli i inne atrakcje w Dobrotece

Wystawy, zajęcia dla najmłodszych, a co najważniejsze – testowanie mebli i inne atrakcje w Apartamencie Przyszłości – na te wydarzenia zaprasza Dobroteka w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Event rozpoczął się 18 maja 2017, a potrwa do 21 maja. Sama Dobroteka również jest beneficjentem funduszy UE.

W placówce w Dobrodzieniu przygotowano wiele atrakcji dla uczestników Dni Otwartych. Dobroteka zaprasza między innymi do odwiedzenia wystawy prac nadesłanych do konkursu pt. "Fantazyjne etui na telefon, tablet". Do konkursu nadesłano prace ze szkół gimnazjalnych z całego regionu. Będzie można również obejrzeć wystawę prac, które zwyciężyły w konkursie "Mebel Marzeń", którego patronem jest Dobroteka. W tym konkursie dzieci w dowolnej formie plastycznej przedstawiają wizję swojego wymarzonego mebla. Wystawa goszcząca w Dobrotece prezentuje modele 10 zwycięskich projektów.

W sobotę 20 maja w godz. 10.30 – 12.30 wszystkie dzieci mogą przyjść do Dobroteki na warsztaty artystyczne pt. „Europa – nasz wspólny dom, dbajmy o nią!”. Podczas warsztatów zostaną  wykorzystane materiały, które na pierwszy rzut oka wydają się już bezużyteczne. Również w sobotę 20 maja w godz. 10.00 – 16.00 Dobroteka zaprasza na dzień otwarty w Apartamencie Przyszłości. W tym dniu będzie można wziąć udział w testowaniu sprzętów i mebli, w które Apartament jest wyposażony. Chętni będą mogli wypróbować sprzęty kuchenne i samodzielne przygotować posiłek.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ