• Autor: Katarzyna Hryniewicka
  • 28 lut 2014 07:56

Tombea zmienia marki w swoim portfolio

Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea podjęła decyzję o znacznym organiczeniu sprzedaży mebli sygnowanych marką Tombea - będą one dostępne jedynie w salonach BRW. Jednocześnie firma wprowadza na rynek nową markę.

Głównym powodem redukcji produkcji, a także ograniczenia sprzedaży mebli sygnowanych marką Tombea do wybranych punktów handlowych była chęć wycofania się z konkurencji w segmencie mebli ekonomicznych. Choć kanapy i narożniki z metką Tombea nadal będą sprzedawane w wybranych salonach - w punktach BRW, nie będą one tak dostępne jak dotychczas.

Redukcja ta nie jest jednak jedyną zmianą, jaka miała miejsce w  Fabryce Mebli Tapicerowanych Tombea w ostatnich miesiącach. Obecnie przedsiębiorstwo wprowadza na rynek nową markę - Comfort Style, z którą można było się lepiej zapoznać podczas targów "Meble Polska 2014".

Co prawda targi te nie były jej debiutem, jednak wielu naszych partnerów meble sygnowane marką Comfort Style w Poznaniu widziało po raz pierwszy. Pierwsze sygnały, jakie do nas docierają na temat oceny tych brył są bardzo pozytywne. - powiedziała Małgorzata Jeżowska z działu marketingu Fabryki Mebli Tapicerowanych Tombea. 

Comfort Style dedykowana jest przede wszystkim miłośnikom mebli funkcjonalnych, charakteryzujących się uniwersalnym wzornictwem. Jej najważniejsze cechy to m.in: modułowy charakter, obecność funkcji spania, zdejmowane pokrowce, a także dość duża swoboda w indywidualnym kreowaniu pożądanej bryły. 

Warto wspomnieć, że funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku  Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea dotychczas miała w swoim portfolio dwie marki. Pierwsza z nich - Tombea to produkowane seryjnie modele dostępne w dość atrakcyjnych cenach. Druga - wprowadzona na rynek około 8 lat temu - to inspirowana meblami włoskimi marka Bizzarto.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ