System KAMmoduł Premium. Fot. KAM Kuchnie

System KAMmoduł Premium. Fot. KAM Kuchnie

  • Autor: bm
  • 04 maj 2017 10:28

Trend personalizacji w produkcji mebli kuchennych

Nawet kilkaset różnych form i rozmiarów szafek można stworzyć w ramach jednego systemu mebli kuchennych. Tego rodzaju propozycje ze strony producentów są ukłonem w kierunku coraz bardziej powszechnego trendu personalizacji mebli. "Uszyta na miarę" zabudowa kuchenna to dziś jeden z najważniejszych elementów wnętrza.

"Klienci nie chcą już kupować ustandaryzowanych mebli zaprojektowanych dla przeciętnego odbiorcy" - potwierdza Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM. - "Zakup mebli kuchennych to inwestycja na wiele lat, dlatego pod względem wizualnym i funkcjonalnym muszą być dopasowane do oczekiwań odbiorcy, dokładnie odpowiadać jego specyficznemu stylowi życia."

Czy potrzebę indywidualizacji można połączyć z produkcją seryjną? Okazuje się, że tak - zrobiła tak firma KAM, wprowadzając na rynek nowe kolekcje mebli. Na przykład w linii KAMmoduł Premium dostępnych jest ponad 700 szafek, przy pomocy których można funkcjonalnie zagospodarować każde wnętrze, niezależnie od jego kształtu i oczekiwań odbiorcy.  W ramach tego samego systemu klient ma też do dyspozycji 39 propozycji kolorystycznych frontów. Z kolei w innym z systemów - KAMPlus wprowadzono nowe fronty lakierowane w 12 wybarwieniach, każdy w dwóch opcjach wykończenia: połysku i macie, a dodatkowo aż w 9 rodzajach frezowań.

"Zaletą tak rozbudowanego systemu mebli jest zapewnienie klientowi pełnej możliwości wyboru optymalnej zabudowy kuchennej" - wyjaśnia projektantka. - "Nie proponujemy uniwersalnego zestawu, który” jakoś” dopasujemy do każdej kuchni, często ze szkodą dla ergonomii i komfortu użytkowania, ale podpowiadamy wiele pomysłowych i skutecznych rozwiązań, wśród których każdy znajdzie te dokładnie odpowiadające jego potrzebom."

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ