Ruszyła rejestracja na 7. Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej

Ruszyła rejestracja na 7. Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej

  • 23 lut 2020 11:11

Trend Watch – Kuchnia i Łazienka! Ruszyła rejestracja na 7. Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej

Zapraszamy na nową odsłonę jedynego w Polsce wydarzenia o rynku łazienek i kuchni. Rejestracja na wydarzenie już działa - czekamy na wszystkich przedstawicieli branży łazienek i kuchni - producentów i dystrybutorów, przedstawicieli salonów, projektantów i architektów. Do zobaczenia już 7 kwietnia w Warszawie w Hotel Sheraton.

>>>WSTĘP BEZPŁATNY - ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

Biznes łazienkowy i kuchenny, trendy, nowości, zmiany, premiery, gorące dyskusje i prezentacje – tylko tu, w jednym miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienek i kuchni, właściciele salonów sprzedaży, eksperci, architekci i designerzy. Chcemy rozmawiać o tym, jak zmienia się rynek, co wpływa na koniunkturę, jak kreować ofertę i wyróżnić się na tle konkurencji, jak skutecznie sprzedawać w erze multichannel oraz jakie trendy odmienią oblicze łazienek i kuchni.

Najważniejsze tematy spotkania:

 #TrendWatch. Te trendy zmieniają rynek łazienek i kuchni
Użytkownik, ekonomia, technologia - które trendy będą rządzić branżą łazienkową i kuchenną? Jak zmienia się rynkowa koniunktura - kto zyska, kto straci? Kim jest klient i czego oczekuje? Gdzie są największe szanse, a co jest wyzwaniem? Duża skala czy powrót do rzemiosła - jak tworzyć ofertę w dobie zrównoważonego rozwoju i ile to kosztuje? O tym będziemy rozmawiać. Zapraszamy na 10 inspirujących wystąpień rynkowych graczy, ekspertów i projektantów:

1. Technologia
2. Ekologia
3. Internet Rzeczy
4. X,Y,Z...
5. Design
6. Aging Society
7. Wellbeing i wellness
8. Rzemiosło
9. Automatyzacja
10. Globalizacja
Summing up – 15-minutowe podsumowanie prezentacji w dyskusji

Ile żyją łazienki i kuchnie? 
Jak często remontujemy łazienkę? Co ile lat zmieniamy wyposażenie kuchni? Produkty na chwilę czy na lata – co oferują producenci? Czy klient chce płacić za długowieczność rzeczy? Wysoka jakość i ponadczasowy design – czy producenci i projektanci szukają recepty na długie życie produktu?

Future of retail 
5G, wirtualna rzeczywistość, internet rzeczy - technologie, które zdefiniują handel przyszłości. Czy internet jest idealnym miejscem do prezentacji i sprzedaży wyposażenia łazienek i kuchni – algorytm na sukces. Jak połączyć online z offline i budować user experience w procesie zakupowym.

#TrendWatch (prezentacje)
Zainspiruj się! Najlepsze showroomy z wyposażeniem łazienek i kuchni
Zainspiruj się! Najlepsze e-salony z wyposażeniem łazienek i kuchni
To będzie modne! Na te premiery czeka rynek!

Gala wręczenia nagród w konkursach Łazienka-Wybór Roku 2020, Łazienka-Salon Roku 2020, Kuchnia-Wybór Roku 2020 i Kuchnia-Studio Roku 2020.

Więcej informacji: NA STRONIE WYDARZENIA

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ