Salon sieci meblowej Agata. Fot. Agata

Salon sieci meblowej Agata. Fot. Agata

  • Autor: mg
  • 17 sty 2018 15:00 (aktualizacja: 21 sty 2018 12:47)

Trwa budowa nowego Salonu Agata w Gorzowie Wielkopolskim

Sieć salonów meblowych Agata kontynuuje budowę nowego salonu w Gorzowie Wielkopolskim. Aktualnie kończą się prace związane z wykonywaniem fundamentów żelbetowych i rozpoczyna się etap montażu słupków prefabrykowanych. Planowane otwarcie salonu nastąpi w drugiej połowie 2018 roku.

Czytaj też: W planach jest kolejny salon sieci Agata

Salon sieci Agata powstanie przy ul. Myśliborskiej. Jak informują przedstawiciele spółki, wszystkie prace budowlane przebiegają zgodnie z założonym planem. Obecnie wykonywana jest podbudowa betonowa pod drogi i parkingi, następnie planowany jest montaż stropu prefabrykowanego, a pod koniec stycznia – konstrukcji stalowej dachu. Nowy salon Agata wzmocni lokalny rynek pracy, ponieważ na zatrudnienie w firmie może liczyć ok. 100 osób.
 
Oficjalny nabór na poszczególne stanowiska w firmie jeszcze się nie rozpoczął, a już dostajemy wiele zapytań dotyczących możliwości podjęcia pracy w naszym salonie. Rozwój sieci Agata oznacza dla nas również inwestycje w ludzi, którzy ją tworzą na terenie całej Polski, dlatego bardzo się cieszymy, że do tego grona dołączą niebawem mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic - komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny sieci salonów Agata.

Wolnostojący salon Agata będzie składał się z dwukondygnacyjnej części handlowej oraz części magazynowej. Obiekt będzie wyposażony w ruchome schody oraz windę przystosowaną również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaplanowano także pełne zaplecze socjalne, biurowe i techniczne. Łączna powierzchnia użytkowa budynku to ok. 10,5 tys. m2. W ramach inwestycji powstanie także 258 miejsc parkingowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ