.

.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 24 paź 2018 15:08

Trwa konkurs "Meble Plus - Produkt 2019". Rozdanie nagród - podczas 4 Design Days 2019!

"Meble Plus - Produkt 2019" to najstarszy konkurs polskiej branży meblowej. W tym roku producentów i dystrybutorów zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów już po raz 17!


Ciekawe wzornictwo, wysokie walory funkcjonalne i jakościowe, zgodność z aktualnymi trendami – to te cechy mebli, akcesoriów i materiałów dla meblarstwa, które promujemy i nagradzamy w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku”. Zwycięzców konkursu, organizowanego już od 17 lat przez magazyn „Meble Plus” i portal „Biznesmeblowy.pl”, wyłoni 40-osobowe Jury, składające się z ekspertów meblowego rynku: projektantów mebli i wnętrz, przedstawicieli dystrybutorów mebli i akcesoriów meblowych, reprezentantów uczelni technicznych i artystycznych, a także instytucji wspierających polskie meblarstwo.

Nagrodą główną w konkursie jest pamiątkowa statuetka, przedstawiająca stylizowane krzesło. Przyznawana jest w 15 kategoriach. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz wyróżnień w konkursie odbędzie się podczas Gali, towarzyszącej „4 Design Days” - największemu w tej części Europy wydarzeniu związanemu z designem, architekturą i projektowaniem, w dniach 24-27 stycznia 2019.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONKURSIE

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ