Tym żyła branża! Przedstawiamy top10 najpopularniejszych artykułów 2019 roku!

Tym żyła branża! Przedstawiamy top10 najpopularniejszych artykułów 2019 roku!

  • Autor: Justyna Łotowska
  • 30 gru 2019 14:27 (aktualizacja: 30 gru 2019 14:29)

Tym żyła branża! Przedstawiamy top10 najpopularniejszych artykułów 2019 roku!

Co najchętniej czytali w 2019 roku czytelnicy portalu Biznesmeblowy.pl? Zapraszamy do lektury  top10 najpopularniejszych tekstów ubiegłego roku!

1. Targi iSaloni 2019 w Mediolanie - co pokazały światowe marki!

Ponad 200 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej, ponad 2400 wystawców, w tym 550 ekspozycji projektantów w ramach Salone Satellite, tłumy zwiedzających - targi "iSaloni 2019" w Mediolanie trwały w tym roku od 9 do 14 kwietnia. 

2.  Narożniki - aktualna oferta polskich producentów

Wybór narożników w polskich sklepach jest bardzo bogaty – tym razem prezentowaliśmy 30 narożników, co stanowi tylko niewielką część rynkowej oferty. Szeroka paleta kolorów, dostępnych tkanin i skór, standardowych lub opcjonalnych funkcji pozwala znaleźć coś interesującego dla niemal każdego klienta.

3. Trendy na 2019 rok: najmodniejsze style meblowania salonu

Personalizacja, eksperymentowanie z materiałami, formami i fakturami, kontrolowana nonszalancja, nowe kolory. Tak można w skrócie podsumować kierunki w urządzaniu salonu, które będą wiodące w tym sezonie.

4. Center Mebel z nową halą i innowacyjną automatyczną linią obróbki płyt

25 października w nowo wybudowanej hali produkcyjnej Center Mebel w Łomży odbył się dzień otwarty, w trakcie którego firma zaprezentowała m.in. nową linię obróbki płyt meblowych, która rewolucjonizuje produkcję mebli.

5. Nagrody Mebli Plus wręczone - zobacz fotorelację z Gali!

24 stycznia, podczas 4 Design Days w Katowicach wręczyliśmy nagrody i wyróżnienia w XVII edycji konkursu Meble Plus - Produkt Roku. Nagrodziliśmy również Człowieka Roku 2018 i Firmę Roku 2018. 

6. Zobacz najpiękniejsze kuchnie dostępne na polskim rynku!

Pełen przekrój stylistyczny mebli kuchennych znajdziemy na polskim rynku - są to zarówno kolekcje polskich producentów, jak i modele zagranicznych marek, dostępne w Polsce za pośrednictwem dystrybutorów.

7. Odbyła się II edycja targów wewnętrznych firmy Meble Puszman

Ponad 100 przedstawicieli salonów i sklepów meblarskich, nie tylko z Polski, ale też z zagranicy, wzięło udział w II edycji targów wewnętrznych zorganizowanych przez firmę Meble Puszman.

8. Zobacz, co pokazały polskie firmy na targach IMM 2019 w Kolonii!

W tegorocznych targach IMM w Kolonii wzięło udział ponad 60 wystawców z Polski. Jakie produkty pokazali? Jakie są ich wrażenia i ocena wydarzenia? Zobacz zdjęcia i opinie polskich producentów!

9. Zestawy wypoczynkowe - zobacz ofertę polskich producentów!

Wybraliśmy 40 mebli wypoczynkowych i zestawów, które są dostępne na polskim rynku - zarówno od wielkich producentów, jak i mniejszych firm. Wciąż przeważają narożniki, ale zestawy sofa + fotel są coraz chętniej oglądane i kupowane przez klientów.

10. Poznaj produkty nagrodzone i wyróżnione w konkursie "Meble Plus - Produkt 2019"!

XVII już edycja konkursu "Meble Plus - Produkt Roku" - za nami. Profesjonalni jurorzy, a także internauci i dziennikarze oddali głosy i wybrali zwycięzców w 14 kategoriach oraz dwóch kategoriach specjalnych.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ