Tysiąc drzew na urodziny Rejs

Tysiąc drzew na urodziny Rejs

  • Autor: bm
  • 14 maj 2018 11:21 (aktualizacja: 16 maj 2018 13:40)

Tysiąc drzew na 25. urodziny przedsiębiorstwa

Firma Rejs – producent akcesoriów meblowych – obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia. Z tej okazji obdarowuje swoich klientów sadzonkami drzew.

Tysiąc sadzonek rozda firma Rejs swoim klientom, chcąc w ten sposób podkreślić, jak ważną rolę pełnią drzewa w naszym życiu, ale także w przemyśle meblarskim.

„Cała branża meblowa, w której firma Rejs działa już od 25 lat, korzysta z zasobów leśnych. Drewno jest w niej podstawowym i niezbędnym surowcem. Surowcem, którego może zabraknąć, jeśli tylko o niego nie zadbamy, jeśli będziemy zbytnio eksploatować lasy i ich systematycznie nie odtwarzać. Dlatego też pomysł przygotowania i ofiarowania sadzonek wydał nam się naturalnym i dobrym sposobem uczczenia jubileuszu firmy. Chcemy, by te małe drzewka rozwijały się tak, jak REJS w ciągu ostatniego ćwierćwiecza. By były zdrowe i silne." - wyjaśnia Katarzyna Ziułkowska, dyrektor marketingu firmy Rejs.

Tysiąc sadzonek najpopularniejszych polskich gatunków – dębów, klonów i brzóz już czeka w Punktach Handlowych marki. Gotowe do posadzenia, będą wydawane od wtorku 15 maja wszystkim tym, którzy przyjdą do sklepów Rejs i zrobią tu zakupy.

Majowa akcja rozdawania sadzonek, to tylko jeden z wielu punktów świętowania Jubileuszu 25-lecia przedsiębiorstwa. Główne obchody odbędą się podczas jesiennych targów Warsaw Home. W czerwcu pracownicy firmy spotkają się na pikniku rodzinnym w Rypinie. Wśród atrakcji znajdą się ciekawe propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W programie m.in. zawody sportowe, konkursy, smaczne jedzenie i występy muzyczne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ