Fot. Stolzen

Fot. Stolzen

  • Autor: bm
  • 06 lip 2017 11:53 (aktualizacja: 14 lip 2017 13:17)

Unijne inwestycje producenta frontów meblowych

Elbląska firma Stolzen - producent frontów meblowych - planuje wiele zmian prowadzących zarówno do rozwoju technologicznego firmy, jak i do unowocześnienia oferty. Pomóc w tym mają środki unijne. Do dofinansowania został wytypowany między innymi projekt „Wzór na konkurencję”, na tym jednak nie koniec.

CZYTAJ TEŻ: Przemysł drzewny i meblarski - inwestycje w strefie ekonomicznej

Projekt Stolzen o nazwie „Wzór na konkurencję” został wysoko oceniony i wytypowany do dofinansowania. Znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej na 103 firmy, które zaproszono do popisania umowy o dofinansowanie.

Stolzen pozyskał także środki na wdrożenie wyników przeprowadzonych prac badawczo rozwojowych. Kolejny projekt firmy znalazł się na drugim miejscu listy rankingowej. Efektem tego działania będzie wdrożenie takich rozwiązań, które zmierzają do stworzenia całkiem nowego produktu na rynku meblarskim.

"Stolzen cały czas stawia na nowe technologie i niepowtarzalny design frontów meblowych. Patrzymy daleko w przyszłość i nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań" – mówi Agnieszka Adamek z firmy Stolzen. – "Efektem takie podejścia są kolejne nasze wnioski o wsparcie unijne na modernizację naszej firmy i jej produkcji."

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ