Otwarcie showroomu AlmiDecor

Otwarcie showroomu AlmiDecor

  • Autor: bm
  • 15 lis 2018 10:34 (aktualizacja: 16 lis 2018 08:16)

Uroczyste otwarcie showroomu AlmiDecor w Warszawie - fotorelacja

Nowy showroom AlmiDecor mieści się w prestiżowej lokalizacji handlowej w Warszawie, w Galerii Ethos na Placu Trzech Krzyży. Otwarcie poprowadzili: Olivier Janiak, znany dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz Dorota Koziara, dyrektor artystyczna marki.

CZYTAJ TEŻ: O przyszłości designu - wyjątkowy festiwal w Essen

8 listopada odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego po latach showroomu AlmiDecor - znanej marki z branży wyposażenia wnętrz. Goście uroczystego otwarcia showroomu mogli obejrzeć inspirujące aranżacje, stworzone przez Dyrektor Artystyczną AlmiDecor Dorotę Koziara we współpracy z Ivanem Leskov i stylistami marki oraz zapoznać się z wyjątkowymi, nowymi kolekcjami produktów w ofercie AlmiDecor.

W nowo otwartym salonie można obejrzeć kolekcje mebli, oświetlenia, tkanin dekoracyjnych, które zawsze były ważnym sektorem oferty AlmiDecor, dywanów, nakrycia stołu oraz dekoracji. W ofercie znajdują się produkty najlepszych światowych marek, otwierających nowe kierunki we współczesnym designie, między innymi Alessi, Vista Alegre, Christian Lacroix, Notre Monde, Designers Guild. Nowe AlmiDecor stawia również na współpracę z najlepszymi polskimi markami, które gwarantują wysoki poziom designu i jakość wykonania (między innymi Swarzędz Home, Profim, Huta Szkła Julia) oraz na rozwój kolekcji pod własną marką. Na otwarciu showroomu zaprezentowano pierwszy produkt projektu Doroty Koziara - filiżankę do kawy i herbaty.

Nowy showroom oraz jego oferta produktowa wpisuje się w plany edukacyjne firmy. Salon ma być ważnym miejscem spotkań, dyskusji i prezentacji na mapie stolicy i kraju. AlmiDecor chce inspirować klientów, doradzać im i prezentować najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz i designie, organizując wydarzenia i spotkania ze słynnymi projektantami. Klienci będą mogli skorzystać także z porad specjalistów z dziedziny aranżacji wnętrz zarówno pod kątem projektów przestrzeni prywatnych, jak i użyteczności publicznej, którzy będą wspomagać ich w tworzeniu oryginalnych przestrzeni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ