Urodziny BoConcept

Urodziny BoConcept

  • Autor: bm
  • 11 gru 2017 11:14 (aktualizacja: 13 gru 2017 10:44)

Urodziny warszawskiego salonu marki BoConcept - w klimacie "hygge"

6 grudnia 2017 r. odbyły się czwarte urodziny salonu BoConcept, mieszczącego się przy ul. Woronicza 31 w Warszawie. Jak przystało na duńską markę, spotkanie przebiegało w klimacie "hygge" - czyli było designersko, przytulnie i komfortowo...

Gościem specjalnym spotkania był René Hougaard, projektant od lat współpracujący z marką BoConcept. Designer przeniósł uczestników spotkania w czasie, prezentując im etapy rozwoju i zmiany zachodzące w firmie. Pokazał, jak na przełomie ponad 65 lat zmieniła się oferta BoConcept – od prostych systemów regałowych, przez kompleksowe aranżacje przestrzeni, po wysmakowane dodatki. Po prezentacji można było osobiście porozmawiać z René Hougaardem. Było przytulnie, nowocześnie i z klasą, czyli dokładnie tak, jak kojarzona jest marka BoConcept – sieć duńskich salonów z barwną i wieloletnią historią, oferująca wysokiej jakości artykuły wyposażenia wnętrz. Może ona pochwalić się ona 250 punktami sprzedaży w 60 krajach świata. Warszawski showroom BoConcept przy Woronicza to coś więcej, niż kolejny salon sprzedaży mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Jest przede wszystkim miejscem spotkań sympatyków najlepszego designu, w którym organizowane są liczne warsztaty, prezentacje produktów oraz eventy, także z innych branż, między innymi modowej.

W urodzinach warszawskiego salonu wzięli udział wyjątkowi goście: znani architekci, projektanci i celebryci. Wydarzenie cieszyło się także dużym zainteresowaniem mediów. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli branży wnętrzarskiej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ