Centrum handlowe Domoteka. Fot. Domoteka

Centrum handlowe Domoteka. Fot. Domoteka

  • Autor: mg
  • 01 kwi 2019 15:33 (aktualizacja: 03 kwi 2019 12:56)

W Domotece pojawili się kolejni najemcy

W Domotece pojawiły się nowe marki oferujące meble i artykuły przeznaczone do wyposażenia wnętrz.

Na początku roku wzrosła liczba producentów i marek, których salony można odwiedzić w Domotece. Wśród nowych sklepów znajduje się pierwszy showroom marki Vzór, która podbiła serca wielbicieli oryginalnego wzornictwa z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. W ofercie firmy znajduje się m.in. kultowy fotel RM58 projektu Romana Modzelewskiego. Salon w Domotece to jedyne miejsce w Polsce,
w którym można zobaczyć wszystkie meble znajdujące się w katalogu Vzoru.

Kolejnym sklepem jest Resin Concept Store. To polska marka proponująca klientom meble z żywicy łączonej z różnymi gatunkami drewna, kamieniami czy korkiem. W ofercie są przede wszystkim stoły jadalniane i stoliki kawowe, biurka oraz konsole, dostępne na zamówienie w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze żywicy.

Miłośnicy klasycznej elegancji mogą odwiedzić nowy salon firmy Ziemann Home Décor, która oferuje m.in. sofy, fotele i pufy, drewniane stoły, krzesła, regały, komody i biurka, a także meble do sypialni – łóżka, stoliki nocne, garderoby. Salon jest zlokalizowany w prawym skrzydle parteru.

Grono nowych najemców zamyka firma Transforms Smart Beds – producent mebli pozwalających
w sprytny sposób zagospodarować niedużą powierzchnię bez względu na jej przeznaczenie (przestrzeń dzienną w kawalerce czy pokój dziecięcy). W ofercie znajdziemy wielofunkcyjne modele, które za dnia służą jako biurko czy biblioteczka, aby na noc zamienić się w łóżko. Dostępna jest również usługa projektu kompletnej aranżacji wnętrza (wraz z montażem) z wykorzystaniem łóżek chowanych i innych mebli. Sklep jest umiejscowiony w lewym skrzydle parteru.

W związku z dużym zainteresowaniem klientów i chęcią zaprezentowania szerszej oferty produktów o 120 m² została powiększona powierzchnia salonu Retrowood – można w nim obejrzeć i kupić stoły z drewna i żywicy, krzesła oraz sofy. Natomiast lokalizację zmieniły sklepy Chairman i Fantazje Okienne, niebawem przeniesiony zostanie także salon IWC Home.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ