IKEA Gościnnie w Gdyni. Fot. IKEA

IKEA Gościnnie w Gdyni. Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 09 kwi 2018 09:45 (aktualizacja: 10 kwi 2018 12:26)

W Gdyni powstał punkt spotkań z klientami IKEA

Powstał kolejny punkt IKEA Gościnnie - tym razem w Gdyni. Działa od 6 kwietnia w centrum handlowym Riviera. Klienci mogą tutaj skorzystać z porad ekspertów w zakresie aranżacji wnętrz, a także zamówić produkty przez internet.

"W IKEA chcemy być dostępni dla jeszcze większej liczby Polaków, dlatego wprowadzamy nowe sposoby sprzedaży, dzięki którym nasi klienci zrobią zakupy jak, gdzie i kiedy chcą. Wiemy, że klienci z Gdyni i okolic chętnie odwiedzają nasz sklep w Gdańsku, jednak dla części z nich odległość jest zbyt duża. Po sukcesie IKEA Gościnnie w Olsztynie, zdecydowaliśmy się otworzyć taki punkt w Gdyni dla tych wszystkich, którzy chcieliby zaplanować i zamówić swoją wymarzoną kuchnię bliżej domu. Mamy nadzieję, że ten nowy format zyska uznanie w oczach naszych gdyńskich klientów" – mówi Joanna Czyżewska, dyrektor sklepu IKEA Gdańsk.

IKEA Gościnnie to już drugi taki punkt zespołu IKEA Gdańsk zrealizowany w ramach wewnętrznego konkursu „Milion na innowacje”. IKEA Gościnnie to czasowy punkt spotkań i inspiracji dla klientów, w którym pracownicy pomagają klientom zaplanować i zaprojektować kuchnie marzeń, udzielają wsparcia w zakresie doboru produktów, pomagają w skompletowaniu zamówienia, rezerwacji terminu montażu i transportu mebli. Pierwszy taki punkt został otwarty w Olsztynie 21 lutego i spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Klienci z Olsztyna zabrali do swoich domów blisko 2000 katalogów IKEA, a wspólnie z pracownikami IKEA zaplanowali ponad 130 kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ