Leżanka Tarva z oferty firmy IKEA. Fot. IKEA

Leżanka Tarva z oferty firmy IKEA. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 22 lis 2016 09:56 (aktualizacja: 22 lis 2016 11:22)

W grudniu ruszy pierwszy Punkt Odbioru Zamówień IKEA

IKEA planuje w grudniu br. otworzyć pierwszy Punkt Odbioru Zamówień, do którego będą trafiały zamówione przez klientów meble. Powstanie on w centrum handlowym Turawa Park w Zawadzie koło Opola. To kolejny etap rozwoju w Polsce sieci sprzedaży wielokanałowej szwedzkiego koncernu.

W znajdującym się pod Opolem Punkcie Odbioru Zamówień będą wyłącznie wydawane zamówione i opłacone meble IKEA. Będą one dostarczane z wrocławskiego sklepu szwedzkiej marki. Póki co, nowe rozwiązanie będzie testowane w jednym miejscu, by poznać oczekiwania klientów. Dostawy będą realizowane codziennie, a klient otrzyma informację o dostarczeniu jego mebli. Jeżeli rozwiązanie spotka się z przychylnym przyjęciem klientów, zewnętrzne punkty odbioru powstaną również w innych miastach. 

W 2016 roku koncern IKEA w Polsce, która jest jednym z najważniejszych rynków dla szwedzkiego giganta meblarskiego, położył duży nacisk na wprowadzanie nowych form sprzedaży. W czerwcu br. uruchomiono opcję sprzedaży "Meble na telefon". Z kolei w listopadzie br. ruszyła sprzedaż mebli przez Internet, z której - póki co - mogą skorzystać mieszkańcy Wrocławia i okolic. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ