Strefa Czas Na Przerwę w lubelskim sklepie IKEA. Fot. IKEA

Strefa Czas Na Przerwę w lubelskim sklepie IKEA. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 06 lip 2018 11:26 (aktualizacja: 10 lip 2018 09:20)

W lubelskim sklepie IKEA powstały dodatkowe przestrzenie

Od początku lipca na terenie sklepu IKEA w Lublinie i centrum handlowego Skende Shopping funkcjonują nowe przestrzenie, które oferują różne formy kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Warsztatownia, Czas Na Przerwę, Strefa Babska, Strefa Męska oraz Sąsiedzki Skwer i Plac Zabaw to sześć miejsc, które pod wspólnym szyldem "Po Sąsiedzku" oferują różne kreatywne formy spędzenia wolnego czasu. Warsztaty, inspirujące spotkania, a nawet lekcje rysunku i języka szwedzkiego to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Lublina.

Wspólnie z centrum handlowym Skende Shopping udało nam się stworzyć unikalne, kreatywne przestrzenie, w których każdy może spędzić czas tak, jak lubi najbardziej, biorąc udział w różnorodnych warsztatach i spotkaniach lub po prostu relaksując się przy dobrej kawie i książce. Niektóre aktywności będą nawiązywać do tych, które znamy z IKEA "Po Sąsiedzku", ale pojawią się też zupełnie inne, równie wyjątkowe. Mamy nadzieję, że "Po Sąsiedzku" stanie się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Lublina, które z przyjemnością będą odwiedzać – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Nowe miejsca działające pod wspólnym szyldem "Po Sąsiedzku" oferują różnorodne, kreatywne formy spędzenia wolnego czasu. Podczas cyklicznych zajęć w Warsztatowni będzie można nauczyć się m.in. jak samodzielnie zaprojektować swój wymarzony pokój lub nadać drugie życie przedmiotom codziennego użytku. Miłośnicy majsterkowania będą mogli tu również wziąć udział w warsztatach Ikea Hacks i dowiedzieć się, jak z mebli IKEA stworzyć coś zupełnie nowego według własnego pomysłu. Z myślą o osobach, które chcą się zrelaksować w wygodnym fotelu, przy dobrej książce, powstał kącik - Czas na Przerwę. Można tu nie tylko odpocząć, ale też nauczyć się języka szwedzkiego lub zagrać w gry planszowe.

Z kolei na terenie centrum handlowego Skende Shopping powstały dwie dodatkowe przestrzenie. Strefa Babska to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które będą chciały chwilę zrelaksować się między zakupami przy dobrej kawie. Natomiast w specjalnie zaaranżowanej Strefie Męskiej czekają kolekcja motoryzacyjnych magazynów, kanały sportowe w TV, a nawet stół do gry w piłkarzyki.

Cieszymy się, że wspólnie z IKEA udało nam się zaproponować coś unikalnego, czego nie było jeszcze do tej pory w Lublinie. Już po pierwszym dniu możemy stwierdzić, że Strefa Męska okazała się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” i wzbudziła ogromne zainteresowanie – podkreśla Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping.

Poza tym na wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku czekają kreatywne strefy zabaw na świeżym powietrzu. Przed wejściem do centrum handlowego Skende Shopping dzieci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego Placu Zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i ślizgawkami. Z kolei fani miejskich sportów powinni koniecznie odwiedzić Sąsiedzki Skwer, a w nim siłownię na świeżym powietrzu, skatepark oraz jedyny w Lublinie pumptrack, na którym dzieci i młodzież mogą doskonalić
jazdę na rowerze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ