Salon Agata w Lubinie

Salon Agata w Lubinie

  • Autor: bm
  • 04 gru 2018 12:29 (aktualizacja: 05 gru 2018 15:07)

W Lubinie otwarto nowy salon firmowy sieci Agata

Otwarto już nowy salon firmowy sieci Agata w Lubinie. Wydarzenie przyciągnęło tłumy zainteresowanych klientów, na których czekały tego dnia liczne promocje i niespodzianki.

Sklep w Lubinie to 26. w Polsce punkt sprzedaży należący do firmy. Realizacja inwestycji jest wynikiem długofalowego planu strategicznego marki. Salon w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 22A powstawał od początku marca br. Wszystkie prace związane z procesem inwestycyjnym przebiegały zgodnie z planem, głównie dzięki sporemu doświadczeniu firmy w rozbudowie sieci. Agata S.A. nie korzysta z usług generalnego wykonawcy, ale posiada własne struktury realizujące prace budowlane, co znacząco usprawnia cały proces. Nowy salon ma blisko 11 tys. metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Wokół sklepu powstało też 246 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych.

"Dynamiczny rozwój naszej sieci jest bezpośrednio skorelowany ze strategią firmy, która zakłada rozwój punktów sprzedaży o 2-3 salony rocznie. Cieszę się, że nasza marka zaznacza coraz silniej swoją obecność w rejonie Polski zachodniej" - mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny salonów Agata.

Pojawienie się wiodącego dystrybutora mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz w Lubinie to również duża zmiana na lokalnym rynku pracy. W nowym salonie marki Agata zatrudnienie na różnych stanowiskach znalazło blisko 100 osób.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ