Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

  • Autor: mg
  • 19 maj 2017 15:03 (aktualizacja: 19 maj 2017 15:37)

W sprzedaży pojawiła się nowa marka mebli outdoorowych

BM Project, dystrybutor mebli kontraktowych, wprowadził na polski rynek nową markę. Duńskie meble Houe przeznaczone są do aranżacji przestrzeni zewnętrznych - można je stosować w ogródkach kawiarnianych i restauracyjnych, a także innych miejscach publicznych.

"Click" to jedna z najnowszych kolekcji krzeseł ogrodowych marki Houe. Ich projektantem jest Henrik Pederesen. W skład kolekcji wchodzą: krzesło do stołu jadalnianego, leżak, fotel bujany, fotel wypoczynkowy, krzesło regulowane i podnóżek. Są one wykonane z elementów z tworzywa sztucznego połączonych z metalowymi dodatkami pokrytymi farbą proszkową i drewnianymi częściami z bambusa. 

 Charakterystyczne dla kolekcji "Click" jest zapewnienie komfortu użytkowania bez konieczności stosowania poduszek, a także możliwość wyboru elementów kolorowych według indywidualnych upodobań. Można zdecydować się na jeden kolor wszystkich elementów lub postawić na różnorodne kombinacje kolorystyczne. Elementy z tworzywa sztucznego można zmieniać w zależności od stylu przestrzeni.

W sezonie 2017 na rynek wprowadzone zostały dwa nowe kolory – granat i ciemnoszary. Aktualnie kolekcja "Click" dostępna jest w 12 jednolitych kolorach i dodatkowo w dwóch wersjach multikolorystycznych.

Uzupełnieniem serii "Click" jest nowa linia mebli ogrodowych, która po raz pierwszy zaprezentowana została na targach w Mediolanie. Modele z tej kolekcji mają szerokie elementy z tworzywa sztucznego przytwierdzone do aluminiowej ramy. Meble "Clips" są lekkie i proste, a przy tym niezwykle eleganckie. Na kolekcję projektu Henrika Pedersena składają się: krzesła do stołów obiadowych, fotele bujane, fotel wypoczynkowy, podnóżki i stołki barowe. Są one wykonane z plastikowych elementów połączonych z proszkowo malowanym aluminium.Produkty są dostępne z różnymi kolorowymi lamelkami zamocowanymi na powlekanej proszkowo szarej ramie.

Zobacz najnowsze propozycje producentów mebli ogrodowych na sezon 2017!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ