Kadr z nowego spotu reklamowego marki Agata.

Kadr z nowego spotu reklamowego marki Agata.

  • Autor: mg
  • 12 cze 2019 13:56 (aktualizacja: 14 cze 2019 10:42)

W telewizji pojawią się nowe spoty reklamowe marki Agata

W telewizji pojawi się kolejna seria spotów firmy Agata z cyklu „Dla każdego coś”. Tym razem Małgorzata Socha, ambasadorka marki, pomaga klientowi, który szuka mebli do kuchni.

W nowym spocie salonów Agata Małgorzata Socha doradza mężczyźnie w kwestii wyboru mebli do kuchni. Jak się okazuje, półki, szafki i szuflady muszą być nie tylko praktyczne, ale również powinny wspierać proces… odchudzania. Bohater siedem razy próbował przejść na dietę, jednak do tej pory zawsze jego starania kończyły się niepowodzeniem. Zmęczony tym faktem, próbuje znaleźć meble, które doskonale spełnią jego specyficzne oczekiwania. Czy meble kuchenne mogą w tym pomóc? 

Nietypowy dialog Małgorzaty Sochy z klientem, który poszukuje mebli do kuchni, wpisuje się
w koncept kreatywny całej serii spotów reklamowych marki Agata. Ponownie mamy do czynienia
z zabawną sytuacją, z którą może się utożsamić wielu z nas. Wiele osób zna przecież ten moment, gdy będąc na diecie, podjada lub po prostu przerywa ją co chwila. Od początku całej serii stawialiśmy na lekkość przekazu i podkreślanie, że w naszych salonach każdy znajdzie coś dla siebie – komentuje Krzysztof Wadas, zastępca dyrektora ds. marketingu Agata SA.

Spot emitowany w telewizji, radiu i Internecie zawiera informację o letniej akcji rabatowej. Za kreację i realizację całej kampanii odpowiada agencja PZL, która obsługuje markę w zakresie realizacji kampanii telewizyjno-radiowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ