Sklep firmy Konsimo. Fot. Konsimo

Sklep firmy Konsimo. Fot. Konsimo

  • Autor: mg
  • 15 maj 2019 09:51 (aktualizacja: 16 maj 2019 10:01)

W Tychach zostanie otwarty sklep marki Konsimo

W czerwcu br. w galerii handlowej Gemini Park Tychy zostanie otwarty stacjonarny sklep dyskontu meblowego Konsimo. Będzie to pierwszy salon tego brandu na Śląsku.

Centrum handlowe Gemini Park w Tychach poszerza swoją ofertę wyposażenia wnętrz. Sklepy z meblami i dodatkami do domu zajmują tam już ponad 15 proc. powierzchni leasingowej. Od czerwca br. asortyment tego typu poszerzy się o kolejny sklep. Gemini Holding, właściciel obiektu, podpisał właśnie umowę najmu z marką Konsimo. Ulokuje ona w centrum handlowym salon mający 587 m2. Będzie to pierwszy salon brandu na Śląsku.

Sklepy z wyposażeniem wnętrz należą dziś do najchętniej odwiedzanych przez klientów Gemini Park. Dlatego naturalnym dla nas krokiem jest stały rozwój tego niezwykle atrakcyjnego zakupowo segmentu - mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

Jednocześnie staramy się dywersyfikować ofertę tak, aby kolejne marki, jakie zapraszamy do współpracy, były unikalne w skali regionu, ale też dopełniały zastany już tenant-mix. Tym samym tworzymy naszym klientom jedną z najciekawszych ofert „home” w tej części Śląska – dodaje.

W ofercie Konsimo można znaleźć meble, a także bogaty zestaw artykułów przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Oferta salonu umożliwi klientom urządzenie m.in. pokoju dziennego, jadalni, pokoju dla dziecka czy sypialni.

Klienci na pewno będą zaskoczeni ofertą, nie tylko ze względu na jej różnorodność, ale przede wszystkim na najniższe na rynku ceny za produkty wysokiej jakości do wyposażenia domu. Wyróżnikiem salonu będzie także dostępność całej oferty od ręki, coś, co jest charakterystyczne dziś tylko dla największych graczy rynkowych tego segmentu – zapowiada Agnieszka Glicner, przedstawicielka marki Konsimo.

Salon zostanie podzielony na kilka zróżnicowanych stylistycznie stref, z których każda ma być wewnętrznie spójna i oferować wyposażenie w danej stylistyce. Jestem pewna, że każdy klient znajdzie coś interesującego w co najmniej jednej z tych stref. Co więcej, w przynajmniej jednej poczuje się prawdziwym stylistą swojego domu, bo oferowane produkty podpowiadają udane zestawienia i dają prawdziwą satysfakcję tworzenia oraz dekorowania przestrzeni – dodaje.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ