Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: bm
  • 25 kwi 2018 15:27 (aktualizacja: 26 kwi 2018 09:43)

W Warszawie odbyło się spotkanie projektu Beyond 45+

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli wraz z zagranicznymi partnerami realizuje europejski projekt Beyond 45+ w programie Erasmus +. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób w wieku 45+, zagrożonych wykluczeniem lub już wykluczonych społecznie.

Już od ponad dwóch lat Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli wraz z partnerami z Hiszpanii, Czech, Holandii i Polski realizuje projekt Beyond45 w ramach programu Erasmus+ Unii Europejskiej - Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkoleń zawodowych. W dniach 16 i 17 kwietnia w Warszawie odbyło się piąte spotkanie partnerów projektu. 

Dzięki realizacji projektu partnerzy projektu stworzyli kurs e-learningowy połączony z warsztatami praktycznymi, składający się z następujących modułów: Psychologiczne aspekty przebranżowienia; Zintegrowane elementy elektroniczne w produktach meblarskich; Automatyzacja w domu; Wiedza o materiałach drzewnych; Wiedza z zakresu technologii meblarstwa; Podstawowe aspekty przedsiębiorczości i organizacji produkcji; 

W czerwcu 2018 roku platforma testowana będzie przez kursantów, wśród których znajdą się przedstawiciele różnych grup zawodowych i społecznych. Dzięki temu możliwe będzie zebranie niezależnych i obiektywnych opinii na jej temat, co w efekcie ma przełożyć się na jej ulepszenie i dostosowanie do potrzeb użytkowników.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ