Fot. Serwis prasowy targów WorldHotel

Fot. Serwis prasowy targów WorldHotel

  • Autor: mg
  • 04 kwi 2017 14:40 (aktualizacja: 06 kwi 2017 08:13)

W Warszawie trwają targi "WorldHotel"

W Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie trwają 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych "WorldHotel 2017". Podczas tego największego wydarzenia sektora HoReCa 270 wystawców z 14 krajów prezentuje paletę rozwiązań dla branży. Wśród nich znalazły się także meble.

Właściciele i menedżerowie hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni, barów, punktów zbiorowego żywienia i szefowie kuchni co roku odwiedzają te targi. Na "EuroGastro" oraz "WorldHotel" mogą wybierać spośród rozwiązań, które wpisują się w najnowsze trendy rynku gastronomicznego i hotelarskiego. Ofertę dla sektora HoReCa przedstawiają wystawcy z Polski, a także 40 firm z zagranicy: z Austrii, Belgii, Czech, Estonii, Francji, Hiszpanii, Kenii, Niemiec, Portugalii, Sri Lanki, Szwecji, Ukrainy i Włoch.

W zakresie wyposażenia wnętrz hotelowych wystawcy prezentują różnorodne meble, systemy audiowizualne oraz tekstylia. 

Tradycyjnie wystawcy targów uczestniczą w „Konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2017”. Nagrodzonym produktom przyznane zostanie logo konkursowe „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2017”, czyli znak potwierdzający doskonałą jakość w branży HoReCa. Jury, w skład którego wchodzą branżowi eksperci, wyłoni produkty w ośmiu kategoriach. Jedną z nich jest kategoria „Wyposażenie zaplecza kuchennego - sprzęt ciężki i meble”. Również firmy, które zgłosiły swoje produkty do konkursu „The Best of WorldHotel 2017”, dowiedzą się, do kogo powędruje nagroda. Z kolei w tym konkursie jedną z kategorii jest „Wyposażenie hotelu i infrastruktury około hotelowej”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ