Nowy salon sieci Agata w Zielonej Górze. Fot. Agata

Nowy salon sieci Agata w Zielonej Górze. Fot. Agata

  • Autor: mg
  • 26 cze 2019 15:09 (aktualizacja: 27 cze 2019 10:43)

W Zielonej Górze zostanie otwarty nowy salon sieci meblowej Agata

Już w najbliższy piątek, 28 czerwca, w Zielonej Górze zostanie otwarty 27. w Polsce salon sieci Agata.

Nowy salon w Zielonej Górze, zlokalizowany przy ulicy Sulechowskiej 45, jest kolejną po otwarciu salonu w Opolu inwestycją sieci Agata w 2019 roku. Budowa obiektu rozpoczęła się w sierpniu 2018 roku i trwała niecały rok. Salon będzie miał blisko 12 tys. m2. Dla porównania, największe salony sieci – zlokalizowane w Katowicach i Warszawie-Targówku – mają odpowiednio ponad 27 tys. m2 i blisko 25 tys. m2.

Od lat marka Agata SA jest wiodącym dystrybutorem mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Dzięki szerokiemu asortymentowi, który zawdzięczamy współpracy z wieloma producentami, wierzymy, że każdy w naszych salonach znajdzie coś dla siebie. Wielość aranżacji oraz możliwości doboru np. rodzajów czy stylów mebli i dodatków ma na celu odpowiedzenie na różne potrzeby naszych klientów. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Zielonej Góry i okolic chętnie będą szukali inspiracji w nowym salonie – mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata.

W  sklepie znajdzie się blisko 100 boksów inspiracyjnych z przykładowymi aranżacjami wnętrz – salonu, pokoju młodzieżowego, jadalni, sypialni czy kuchni. Poza meblami, w salonie znajdzie się szeroka oferta dekoracji i akcesoriów do aranżacji domu, na które składają się m.in. lampy, tekstylia, dywany czy też akcesoria do łazienki, kuchni i jadalni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ