Maciej Zień na stoisku firmy Fargotex we Frankfurcie. Fot. Fargotex

Maciej Zień na stoisku firmy Fargotex we Frankfurcie. Fot. Fargotex

  • Autor: mg
  • 11 sty 2019 12:58 (aktualizacja: 15 sty 2019 10:09)

We Frankfurcie Fargotex zaprezentował premierowe kolekcje tkanin

Podczas Międzynarodowych Targów "Heimtextil" we Frankfurcie, 8 stycznia br., odbyły się trzy oficjalne premiery kolekcji tkanin meblowych i dekoracyjnych Fargotex Group.

We Frankfurcie Fargotex, czołowy polski dystrybutor tkanin, zaprezentował efekty współpracy z projektantem i pasjonatem wnętrz – Maciejem Zieniem, a także przedstawił kolekcję jubileuszową. opracowaną z okazji 20-lecia istnienia firmy.

Jedną z premier była kolekcja "Fargotex Atelier". Do współpracy przy jej tworzeniu zaproszono projektanta Macieja Zienia. Kolekcja zaprezentowana została w formie eleganckiej książki pełnej gotowych rozwiązań i inspiracji do aranżacji wnętrz. "Fargotex Atelier by Maciej Zień" to różnorodne tkaniny o najwyższej jakości, które łączą wyjątkowy design i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu technologii łatwego czyszczenia Magic Home zapewniają komfort i przyjemność użytkowania.

Rozwijając współpracę z Maciejem Zieniem, firma Fargotex stworzyła kolejny koncept tkanin dekoracyjnych "Cosmonova by Zień". To kolekcja, która pozwala na swobodne i kreatywne wykorzystanie tkanin dekoracyjnych i multifunkcyjnych do stworzenia zasłon, firan, poduszek czy obicia dla ulubionego mebla.

Niespodzianką dla kontrahentów i zwiedzających podczas targów "Heimtextil" była premierowa kolekcja "Fargotex Atelier – Jubilee Collection", podsumowująca 20 lat działalności Fargotex Group. Złożyło się na nią sześć linii kolorystycznych, pełnych trendowych wybarwień, naturalnych włókien i stylu nawiązującego do obrazów znakomitych impresjonistów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ