• Autor: ab
  • 27 gru 2013 18:00

Wiór Design Open Day za nami!

14 września 2012 białostocka firma Wiór zaprosiła do swojej siedziby szerokie grono projektantów i architektów na otwarcie nowoczesnej ekspozycji produktów do projektowania firmy Pfleiderer. Goście mieli też okazję zapoznać się z pozostałą ofertą salonu.

Przede wszystkim podczas spotkania można było w miłej atmosferze zapoznać się z najnowszymi trendami zaobserwowanymi na tegorocznych mediolańskich targach „Salone Internationale del Mobile” i „Eurocucina”, m.in. living room w odcieniach ziemistych, kuchnia pachnąca cynamonem, „used look”, stylistyka industrialno-loftowa.

Ponadto odbyły się liczne prezentacje i konsultacje z zakresu materiałów wykończeniowych „Global Collection”, blatów roboczych i laminatów HPL. Najpierw Joanna Holoniewska z koncernu Pfleiderer opowiedziała o najnowszej ofercie HPL. Następnie Roman Klejzerowicz przedstawił serię płyt „Global Collection”.

Głos zabrał również Marcin Pietrzyk z CAD Projekt K&A, który zaprezentował najnowsze możliwości aplikacji „cad decor pro”, wizualizacje z najnowszą kolekcją płyt laminowanych firmy Pfleiderer.

Do dyspozycji gości było kuchenne laboratorium praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań marki Blum. Właśnie tam Marcin Leszczyński pokazywał mobilne szafki systemu „Dynamic Space” i najnowszą wersję programu „Dynalog”.

Uczestnicy spotkania otrzymali wszelkie potrzebne wzorniki płyt laminowanych, blatów, laminatów HPL.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ