Fot. Bejot/Everspace

Fot. Bejot/Everspace

  • Autor: bm
  • 16 maj 2018 11:23 (aktualizacja: 17 maj 2018 11:25)

Wiosenne nowości wśród mebli biurowych

Wiosna to dobra okazja, żeby odświeżyć wnętrza biura lub domowego gabinetu i rozejrzeć się za nowoczesnymi rozwiązaniami i ciekawymi meblami. W ofercie producentów mebli biurowych jest na co popatrzeć.

Organizacja przestrzeni w miejscu pracy to spore wyzwanie, ponieważ urządzając biuro należy zadbać nie tylko o jego estetykę, ale również o funkcjonalność. Design powinien oddawać charakter firmy i być jej swoistą wizytówką. Dobrze zaplanowane, ergonomiczne biuro to klucz do sukcesu. Producenci mebli biurowych trzymają rękę na pulsie, wprowadzają udoskonalenia i nowe rozwiązania, które poprawiają jakość i komfort pracy w biurze.

Praktyczne meble biurowe to takie, które mają wiele zastosowań w różnych sytuacjach. Przemyślany i funkcjonalny design krzesła Lumi, obrotowa, drewniana oraz stalowa podstawa, pozwala na zastosowanie go w różnych stylach, zarówno w tych industrialnych, jak i bardziej lub mniej oficjalnych. Lumi dobrze sprawdzi się w sali konferencyjnej, a także jako fotel menadżerski. Kolejną funkcjonalną perełką jest kolekcja Booi autorstwa Macieje Karpiaka. Fotel Booi to połączenie klasyki drewnianego kubełka i awangardowego kształtu. Marka Bejot poszukuje rozwiązań, które pomogą stworzyć biuro idealne, dlatego fotele dostępne są na kilku rodzajach baz, a dodatkowo, także w dwóch wersjach tapicerowania. Funkcjonalność to także mobilność, której doskonałym przykładem są panele Gren. Ten system akustyczny w kształcie liści sprzyja tworzeniu cichych i odseparowanych miejsc pracy czy spotkań.

Idealnym przykładem świeżego spojrzenia na klasyczne krzesło szkolne jest kolekcja New School od marki MDD. Wielość konfiguracji tego modelu pozwala na różne zastosowania, według aktualnej potrzeby użytkownika. Ta z pozoru prosta i banalna konstrukcja może zachwycić. Dodanie do klasycznego modelu zagłówka, kółek, podłokietnika powala na wykorzystanie modelu New School w różnych typach przestrzeni. Wśród wiosennych nowości, warto też zwrócić uwagę na rodzinę mebli Grace - projekt Krystiana Kowalskiego, zrealizowany dla Fabryki Mebli biurowych MDD. W skład kolekcji wchodzą sofa, fotel i dwa stoliki, zaprojektowane z myślą o przestrzeniach wspólnych.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ