Wisząca witryna z kolekcji Riva. Fot. Mebin

Wisząca witryna z kolekcji Riva. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 21 lut 2019 10:48 (aktualizacja: 26 lut 2019 09:14)

Wiszące półki i witryny – funkcjonalne meble do przechowywania

Meble, które można powiesić na ścianie cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Umożliwiają tworzenie miejsca do przechowywania, bez zabierania cennej przestrzeni, co jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w małych mieszkaniach.

Półki i witryny wiszące sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach, w salonie, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowym i w przedpokoju. Proste, zamykane, z przeszkleniami i oświetleniem – staną się praktycznym schowkiem, a zarazem ciekawą dekoracją.

Np. witrynka z kolekcji „Riva” (Mebin) została wykonana z litego drewna i naturalnej okleiny. Za dwojgiem drzwiczek ze szkła antisol znajduje się półka podświetlona LED-ami. Bryła o ciemnym wybarwieniu dębu burgundzkiego najlepiej wygląda na tle neutralnej, jasnej ściany. Witrynka została też wyposażona w zawiasy z cichym domykiem, czyli zapewniające delikatne domykanie drzwiczek.

Z kolei model „Diuna” to przykład miękkiej, subtelnej linii wzorniczej i charakterystycznego dla całej kolekcji motywu fali, podkreślonego oryginalnym kolorem okleiny frontu – wenge. Bardzo oszczędne w formie półki z serii Riva czy Bari na pewno przypadną do gustu zwolennikom minimalizmu. Meble te doskonale wkomponują się w nowoczesną aranżację z posmakiem loftowym. Ciekawie wyglądają jako uzupełnienie witryn i szafek z tej samej kolekcji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ