.

.

  • Autor: Redakcja
  • 28 gru 2017 09:27

Wkrótce głosowanie w konkursie "Meble Plus - Produkt 2018"!

Już wkrótce dowiemy się, które produkty zdobyły w tym roku uznanie Jurorów i Internautów - za kilka dni zaczynamy głosowanie w konkursie "Meble Plus - Produkt 2018". Zgłoszone produkty oceniać będzie Kapituła złożona z ponad 40 ekspertów w dziedzinie meblarstwa, sprzedaży, projektowania i aranżacji wnętrz.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono prawie 80 produktów: mebli, akcesoriów i półfabrykatów do produkcji mebli. Jurorzy będą przyznawać nagrody i wyróżnienia w 16 kategoriach: Salon, Design, Mebel mieszkaniowy, Jadalnia, Sypialnia, Kuchnia, Fotel/Krzesło, Mebel dziecięcy i młodzieżowy, Sofa, Zestaw wypoczynkowy, Garderoba, Gabinet/Biuro/przestrzeń publiczna, Akcesoria meblowe, Elementy i półfabrykaty meblowe, Materiały do uszlachetniania płyt, Materiały tapicerskie.

Obok oficjalnego głosowania Jurorów, będzie równolegle trwało wybieranie produkty najlepszego zdaniem Internautów, którzy będą głosowali za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl. Wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie "Meble Plus - Produkt 2018" nastąpi podczas Forum Branży Meblowej - 15 lutego 2018. Forum będzie częścią 3. edycji "4 Design Days" - imprezy, która odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ O FORUM BRANŻY MEBLOWEJ

CZYTAJ WIĘCEJ O 4 DESIGN DAYS

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ