Fot. IKEA

Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 21 sie 2017 11:46 (aktualizacja: 23 sie 2017 13:30)

Wkrótce IKEA otwiera centrum dla firm

Czym jest IKEA dla Firm? To miejsce, gdzie przedsiębiorcy otrzymają wsparcie przy projektowaniu i urządzaniu biur i będą mogli skorzystać z fachowych porad. To pierwsza taka inicjatywa na świecie. Spotkanie otwierające działalność centrum odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 10:00, przy ul. Marszałkowskiej 89 w Warszawie.

Oferta centrum IKEA dla Firm będzie skierowana przede wszystkim do mikro i małych firm. Właściciele niewielkich biznesów znajdą tam profesjonalne doradztwo w zakresie zaprojektowania funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia własnej działalności. W centrum będzie można obejrzeć przykładowe aranżacje dla różnych segmentów biznesu, szczególnie do biur, gastronomii, zakwaterowania i punktów usługowo-handlowych.

"Mamy linię dla biznesu w naszych sklepach od wielu lat, ale teraz stanie się dużo łatwiej dostępna. Otworzymy tego typu obiekt w centrum Warszawy w kolejnych miesiącach tego roku. To będzie miejsce, w którym będzie można załatwić wszystko od razu: zaprojektować i uzyskać porady. Zakres naszej oferty jest idealny dla domu, ale może być idealny także dla biznesu" – powiedział Roy Dewar, dyrektor nowego sklepu IKEA Wola.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ