Fot. AlmiDecor

Fot. AlmiDecor

  • Autor: bm
  • 16 lip 2018 07:29 (aktualizacja: 16 lip 2018 14:38)

Wkrótce powstanie nowy showroom AlmiDecor w Warszawie

Pierwszy showroom AlmiDecor w centrum Warszawy powstanie we wrześniu 2018. To jednak nie jedyny element nowej strategii marki, która poszerza swoją ofertę i zmienia znany do tej pory wizerunek.

Marka AlmiDecor (z nowym inwestorem Grupą Fargotex) kładzie duży nacisk na promocję współczesnego designu, wchodząc we współpracę z najlepszymi na świecie markami. Dużą częścią nowej oferty będą kolekcje własne marki. Firma chce też edukować i przybliżać klientom najmodniejsze kierunki w ich urządzaniu. Jednym z kroków ku tym zmianom było rozpoczęcie współpracy z cenioną i uznaną polską artystką i projektantką - Dorotą Koziarą, która objęła funkcję dyrektora artystycznego marki.

W sierpniu 2017 roku marka AlmiDecor uruchomiła nowoczesną platformę internetową, dostosowaną do najwyższych standardów e-commerce - z intuicyjną kategoryzacją produktów, zaawansowanym mechanizmem filtrowania, wygodnym procesem transakcyjnym, szczegółowymi opisami produktowymi, w pełni dostosowaną do urządzeń mobilnych. Wkrótce platforma ta zostanie odświeżona pod względem designu, oferty i rozwiązań, które mają jeszcze bardziej ułatwiać dobór produktów do konkretnego wnętrza i stylu. Oprócz tego, we wrześniu 2018 roku, zostanie otwarty pierwszy showroom AlmiDecor w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy. Z myślą o wnętrzach użyteczności publicznej, nowe AlmiDecor otwiera dział Contract dla architektów i architektów wnętrz pod inwestycje.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ