Fot. Fotolia

Fot. Fotolia

  • Autor: bm
  • 30 maj 2018 10:00

Wkrótce rusza program Design dla przedsiębiorców!

Małe i średnie firmy mogą dostać dofinansowanie na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy przedsiębiorstwa. Może on też zaproponować funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia.

425 tys. zł na skorzystanie z usług doradczych oraz 700 tys. zł na inwestycje mogą otrzymać przedsiębiorcy w rozpoczynającym się 3 lipca 2018 r. konkursie. Nabór będzie prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałania 2.3.5 Design dla przedsiębiorców Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020.

Małe i średnie firmy mogą dostać dofinansowanie na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy przedsiębiorstwa. Może on też zaproponować funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. Program przewiduje także dofinansowanie inwestycji, które umożliwią wprowadzenie produktów na rynek. Szczegółowy katalog kosztów znajduje się w regulaminie konkursu. Maksymalne dofinansowanie to blisko 1 mln zł!

Szczegóły i harmonogram składania wniosków znajdą Państwo na stronie internetowej PARP (http://poir.parp.gov.pl)

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ