IMM 2018. Fot. Koelnmesse

IMM 2018. Fot. Koelnmesse

  • Autor: bm
  • 03 sty 2019 10:41

Wkrótce targi IMM 2019 w Kolonii – zobacz, kto będzie wystawcą?

IMM Cologne (14-20 stycznia 2019) to z jednej strony platforma biznesowa, z drugiej – miejsce, w którym rodzą się trendy w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz na kolejny sezon. Na początku każdego roku międzynarodowe targi mebli i wnętrz w Kolonii pokazują, jak będziemy żyć w przyszłości.

Odwiedzający targi i konsumenci mogą w Kolonii zobaczyć nie tylko meble, oświetlenie, tekstylia domowe i kolory wiodące w nowym sezonie, ale również awangardowe projekty utalentowanych młodych ludzi, inteligentne rozwiązania do domu i wizjonerskie koncepcje wnętrz gwiazd sceny projektowej.

W tym roku organizatorzy targów spodziewają się około 1300 wystawców, z których ponad 70% będzie pochodziło spoza Niemiec. Równocześnie z targami meblowymi, odbędą się tym razem także targi LivingKitchen. Weekendowe dni zaplanowano jako otwarte dla zwiedzających spoza sektora B2B. Co roku cieszą się one dużą popularnością.

A co ciekawego zobaczymy tym razem w Kolonii? W 11 halach targowych odzwierciedlona zostanie różnorodność stylów wnętrza i asortymentów dostępnych na rynku: od eleganckich marek lifestylowych i modnych marek w designerskich wnętrzach sekcji Pure and Pure Editions - aż po inteligentne rozwiązania dla młodych, świadomych trendów projektantów wnętrz, prezentowanych w sekcji Smart. Ale różnorodność na tym się nie kończy: sekcja Prime zaprezentuje świat klasycznych mebli dla każdej części domu, a Comfort obejmuje całe spektrum mebli tapicerowanych. W hali Sleep goście zapoznają się z funkcjonalnością i estetyką mebli zaprojektowanych z myślą o dobrym nocnym wypoczynku. A Global Lifestyles zabierze ich w podróż przez atrakcyjne rynki międzynarodowe.

Na tegorocznych targach IMM nie zabraknie najważniejszych światowych marek meblowych. Zobaczymy między innymi ekspozycje firm: Ada, Calligaris, Arketipo, Artanova, Artek, B&B Italia, Rolf Benz, Brühl, Cattelan Italia, Fiam Italia, Flexform, Fritz Hansen, Aran, Ballerina, Kare Design, Knoll, Koinor, Leolux, Leicht, Ligne Roset, Natuzzi i wiele innych.

Będzie też wiele firm z Polski - między innymi: DFM, Dig-Net Lenart, Handicraft, Home-Concept, Lech, Motiv Home, Olta, Sits, Tabanda, TOBO, Vzor, Wintech, Zajc Kuchnie czy Zieta Prozessdesign.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ