iSaloni 2017

iSaloni 2017

  • Autor: bm
  • 04 kwi 2018 11:04 (aktualizacja: 05 kwi 2018 10:38)

Wkrótce targi meblowe w Mediolanie - zobacz, kto będzie z Polski

Tegoroczna edycja targów iSaloni w Mediolanie zapowiada się rekordowo - 205 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, ponad 200o wystawców, z czego 650 to projektanci, którzy wystawiają się w ramach SaloneSatellite.

Targi meblowe - Salone del Mobile - połączone z wystawą mebli i wyposażenia kuchennego Eurocuccina - będą trwały od 17 do 22 kwietnia, przy czym ostatnie dwa dni będą otwarte dla wszystkich, nie tylko dla gości biznesowych. Równolegle będą odbywały się targi wyposażenia łazienek oraz - jak co roku - SaloneSatellite, czyli ekspozycja młodych projektantów.

Targi w Mediolanie to wydarzenie, na którym co roku spotykają się producenci, projektanci, dystrybutorzy mebli i akcesoriów meblowych, aby zaprezentować swoje dokonania i jednocześnie zobaczyć, co na nowy sezon wnętrzarski proponują inni. Tutaj nie tylko kwitnie meblowy biznes, ale również kreowane są trendy w meblarstwie i aranżacji wnętrz. W tym roku jak zwykle nie zabraknie największych światowych marek meblarskich, które zaprezentują nie tylko najnowsze produkty, ale także meble doskonale już znane na międzynarodowym rynku, a niektóre wręcz uważane za ikony designu.

Jak co roku na iSaloni nie zabraknie produktów z Polski. Reprezentacja krajowych producentów nie będzie liczna -  mniejsza niż rok temu, ale swoją obecność zaznaczą m. in. firmy: Paged, Comforty, Fameg i Sed-Ja. W minionych latach w Mediolanie prezentowały się także m. in. Grupa Nowy Styl, Zietaprozesdesign czy firma Kler.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ