Targi Baltic Furniture 2017. Fot. Flickr

Targi Baltic Furniture 2017. Fot. Flickr

  • Autor: bm
  • 20 wrz 2018 10:30 (aktualizacja: 20 wrz 2018 14:04)

Wkrótce targi meblowe w Rydze - polskie firmy mogą wziąć w nich udział!

W dniach 5-7 października 2018 r. odbędą się w Rydze targi meblarskie „Baltic Furniture 2018”. Ambasada RP w Rydze organizuje stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy zainteresowane kontaktami z rynkiem łotewskim. Zgłoszenia - jeszcze tylko do 24 września.

Polskie firmy, które planują rozwinąć swoją działalność na rynku łotewskim, mogą wziąć udział (bezpłatnie) w targach Baltic Furniture 2018 w Rydze. Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa ok. 15m2 wyposażona w podstawowy sprzęt: trzy info-standy, stolik, cztery krzesła, oświetlenie, wykładzina, półki ścienne, Wi-Fi, telewizor, DVD.  Przestrzeń tę należy odpowiednio udekorować i wyposażyć w materiały promocyjne firm.

Firmy chętne do wzięcia udziału w tragach i wysłania swoich przedstawicieli, proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej działalności na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl do dnia 24 września br. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Dla firm, które nie będą mogły być fizycznie reprezentowane na imprezie wystawienniczej istnieje możliwość przesłania na adres placówki własnych materiałów promocyjnych, które będą następnie dystrybuowane na targach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ