Fot. Comforteo.

Fot. Comforteo.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 14 paź 2019 12:57

Właściciel marki Comforteo uruchamia platformę do sprzedaży internetowej mebli i materaców

Polski producent mebli, firma Meble Marzenie łączy siły z partnerami handlowymi, by otworzyć sklep internetowy z materacami oraz meblami tapicerowanymi do salonu i sypialni.

Z końcem września firma Meble Marzenie, będąca również właścicielem marki Comforteo, uruchomiła platformę Comfort4u.eu do internetowych zakupów. Jak można przeczytać w komunikacie marki, to decyzja zapewniająca klientom detalicznym wiele udogodnień – jak choćby możliwość darmowej dostawy, czy uzyskiwania informacji o produkcie oraz porad bezpośrednio od producenta. Z drugiej strony projekt sklepu internetowego firmy Meble Marzenie ma na celu wspieranie sprzedaży wśród stacjonarnych sklepów partnerskich, posiadających ekspozycje obu – lub jednej z marek spółki. Połączenie działań polskiego producenta z siecią partnerskich sklepów pozwoli zwiększyć efektywność dystrybucji zamówień internetowych.

Nowa platforma e-commerce’owa skupia rozwiązania do sypialni i salonu. Odwiedzający witrynę mają również dostęp do wielu praktycznych porad i podpowiedzi, które ułatwiają dokonanie właściwego wyboru. Rozpoczęcie działań w zakresie handlu elektronicznego było nieuniknionym etapem rozwoju polskiej marki, która śledzi i reaguje na trendy oraz potrzeby polskich konsumentów - mówią przedstawiciele marki.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ