Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: rcz
  • 27 gru 2013 18:02

Wood-Mizer - otwarcie nowej hali produkcyjnej

12 lipca 2007 r. firma Wood-Mizer Industries otworzyła w Kole kolejną halę produkcyjną. Wraz z rosnącym w kraju i na świecie zapotrzebowaniem na produkty oferowane przez firmę i zwiększeniem produkcji, Wood-Mizer zdecydował się na rozbudowę zakładu.

Prace nad budową nowej hali ruszyły w marcu 2007 r. i przebiegały równocześnie ze stałym procesem produkcyjnym, co było uciążliwe zarówno dla budowniczych nowej hali, jak i dla pracowników. Jej powierzchnia całkowita powiększyła się o 865 m2. Powstał także zupełnie nowy budynek o powierzchni 2.400 m2, przeznaczony wyłącznie do produkcji brzeszczotów – głównie poszukiwanych obecnie serii: „SilverTip”, „Professional” oraz „DoubleHard”. Rozbudowa zakładu pozwoli na lepszą organizację pracy, zwiększenie powierzchni magazynowej oraz podwojenie produkcji. W zeszłym roku Wood-Mizer wyprodukował 2 mln m brzeszczotów, w roku bieżącym liczba ta ma zostać podwojona.
Wood-Mizer Industries w Kole obsługuje rynki całej Europy, Azji i Afryki za pośrednictwem sieci swoich przedstawicielstw. Nadrzędnym celem firmy jest obecnie dostarczanie klientom wyrobów w jak najkrótszym czasie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ