Sitland. Fot. Salone del Mobile, Milano

Sitland. Fot. Salone del Mobile, Milano

  • Autor: bm
  • 23 kwi 2019 08:17 (aktualizacja: 23 kwi 2019 13:14)

Workplace 3.0 - idealne miejsce pracy według wystawców "iSaloni 2019"

"Workplace 3.0" to według organizatorów mediolańskich targów nie tylko wystawa. To przede wszystkim źródło inspiracji, pomysłów na to, jak zaspokoić zmieniający się rynek pracy i styl życia. Zobacz, jakie meble i rozwiązania do biura pokazali wystawcy "iSaloni 2019"!

Od 2015 roku część ekspozycji targów "iSaloni" przyjęła nazwę "Worklplace 3.0", stając się tym samym nie tylko platformą kontaktów biznesowych, ale też miejscem, w którym rodzą się nowatorskie pomysły na aranżację miejsca pracy, w którym meblarstwo spotyka się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, zwiększającymi efektywność i komfort pracowników. To bardzo potrzebna przestrzeń, szczególnie że świat pracy zmienia się ostatnio bardzo szybko i wymaga dostosowywania miejsca pracy do tych zmian.

W tym roku w przestrzeni "Workplace 3.0" goście targowi mogli oglądać produkty 53 firm, które zaprezentowały między innymi: meble do otwartych przestrzeni biurowych, rozwiązanie do recepcji i stref chillout, meble do siedzenia, ścianki i inne rozwiązania poprawiające akustykę biura, oświetlenie i akcesoria biurowe, urządzenia audio-video, sejfy i inne rozwiązania związanie z bezpieczeństwem, a także wiele innych produktów sprawiających, że przestrzeń biurowa może być bardziej przyjazna, sprzyjająca integracji, a jednocześnie wpływająca na kreatywność i efektywność pracowników.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ