Wybieramy najlepszą realizację kuchni! Konkurs!

Wybieramy najlepszą realizację kuchni! Konkurs!

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 12 marz 2020 09:08

Wybieramy najlepszą realizację kuchni! Konkurs!

Zaczęło się głosowanie w konkursie na najlepsze studia kuchenne, organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal Dobrzemieszkaj.pl. Oceniamy najciekawsze realizacje kuchni! Zapraszamy do oddawania głosów!

Kuchnia to jedno z tych domowych pomieszczeń, do projektu i aranżacji którego przykładamy bardzo dużą wagę. Jak pokazują badania, to także pomieszczenie, na które polscy inwestorzy wydają zdecydowanie najwięcej pieniędzy z domowego budżetu. Dobrze zaprojektowana, wykonana
i wyposażona kuchnia będzie służyć długie lata. Warunkiem jest jednak odpowiednia jakość jej wykonania i sprzętów, które się w niej znajdą. Jak ją zapewnić? Korzystając ze sprawdzonego
i solidnego studia kuchennego.

Redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj oraz portalu Dobrzemieszkaj.pl postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom inwestorów poszukującym fachowej informacji na temat miejsc oferujących wyposażenie kuchni wyróżniających się jakością usług. We współpracy z siecią Max Kuchnie wybierzemy razem z naszymi czytelnikami i profesjonalistami-architektami wnętrz najlepsze salony kuchenne, oceniając je pod kątem najciekawszych realizacji kuchni!

Jak wyłonimy wygranych:
Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które odbędzie się na portalu Dobrzemieszkaj.pl (www.mamkuchnie.pl) w dniach 12-20 marca br. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas gali wręczenia nagród konkursu „KUCHNIA - STUDIO ROKU 2020”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej.

CHCESZ ODDAĆ GŁOS - KLIKNIJ TUTAJ

Instrukcja głosowania:

1. Z prezentowanych studiów kuchennych wybierz jedno, na które chcesz oddać głos. Oceń je zwłaszcza pod kątem projektu, funkcjonalności i jakości wykonania prezentowanych realizacji kuchni.

2. Kliknij przycisk "oddaj głos".
(jeśli nie widzisz przycisku to znaczy najpewniej, że ktoś już głosował z Twojego IP - po oddaniu głosu zniknie możliwość głosowania - możesz głosować tylko na jeden salon)

3. I to wszystko! Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (Warszawa, Hotel Sheraton).

4. PS: Głosowanie trwa do 20 marca 2020 do godziny 23.59.

PAMIĘTAJ: Możesz zagłosować tylko na jeden salon! To czy zagłosowałeś/aś oceniamy po Twoim IP. Jeśli nie możesz oddać głosu (nie widzisz przycisku "oddaj głos") , jest całkiem możliwe, że np. z Twojego adresu IP już ktoś zagłosował. Spytaj kolegów z biura. ;)

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ