.

.

  • Autor: Redakcja
  • 14 gru 2018 07:28 (aktualizacja: 21 gru 2018 08:38)

Wybierz razem z nami "Człowieka Roku 2018" w branży meblarskiej!

"Czlowiek Roku" to ranking, organizowany co roku przez magazyn "Meble Plus" i portal Biznesmeblowy.pl. Jego celem jest wyróżnienie ludzi, którzy swoją działalnością, sukcesami, osobowością przyczyniają się do rozwoju branży meblarskiej.

Rankingi „Człowiek Roku” i „Firma Roku” od lat cieszą się popularnością wśród Czytelników magazynu „Meble Plus”, użytkowników portalu Biznesmeblowy.pl i w całej branży meblowej. Zapraszamy do kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. Każdy z Was może oddać swój głos w plebiscycie!

Po przeanalizowaniu tego, co działo się w branży meblowej w roku 2018, wspólnymi siłami redakcji „Mebli Plus” i „Biznesmeblowy.pl” postanowiliśmy wyróżnić cztery osobowości, zasługujące – naszym zdaniem - na miano „Człowieka Roku 2018”. 

GŁOSUJ TUTAJ

Oto nasi kandydaci:

1. Ryszard Balcerkiewicz – prezes firmy Noti, założyciel i członek Rady Nadzorczej firmy Balma – wiodących producentów mebli w Polsce. W 2018 roku obchodził jubileusz 40 lat tworzenia biznesu.

2. Krystian Kowalski – designer, projektant mebli i przedmiotów użytkowych. Jego projekty wdrażane są przez renomowanych producentów w kraju i za granicą. „Designer Roku 2018”, w prestiżowym konkursie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

3. Mirosław Wolski – prezes Schattdecor Polska – firmy, która nie tylko jest jednym z najważniejszych dostawców dla przemysłu meblarskiego, ale też ma wpływ na kreowanie trendów w meblarstwie i aranżacji wnętrz.

4. Anna Pawlak-Kuliga – od września 2018 prezes IKEA w Chinach. Wcześniej – jako prezes IKEA Retail w Polsce – przez dwa lata dbała o dynamiczny rozwój sieci na polskim rynku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ