.

.

  • Autor: Redakcja
  • 03 sty 2017 12:55 (aktualizacja: 05 sty 2017 09:25)

Wybierz z nami Człowieka Roku 2016 i Firmę Roku 2016!

Rankingi „Człowiek Roku” i „Firma Roku” od lat cieszą się popularnością wśród Czytelników magazynu „Meble Plus”, użytkowników portalu Biznesmeblowy.pl i w całej branży meblowej. Zapraszamy do kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. Każdy z Was może oddać swój głos w plebiscycie!

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie osobowości oraz wiodącej firmy, które w 2016 roku wyróżniły się na tle konkurencji za sprawą ponadprzeciętnych wyników finansowych, trafnych posunięć biznesowych czy też innowacyjnych strategii. Po przeanalizowaniu tego, co działo się w branży meblowej w roku 2016, wspólnymi siłami redakcji „Mebli Plus” i „Biznesmeblowy.pl” postanowiliśmy wyróżnić pięć osobowości i pięć firm zasługujących – naszym zdaniem - na miano „Człowieka Roku 2016” i „Firmy Roku 2016”. Spośród tych Kandydatów chcielibyśmy – wspólnie z Czytelnikami magazynu i Użytkownikami naszego serwisu internetowego wybrać laureatów tegorocznej edycji rankingu. Głosowanie odbędzie się online, za pośrednictwem strony Biznesmeblowy.pl

O szczegółach głosowania powiadomimy wkrótce.

Nominowani do tytułu „Człowiek Roku 2016”

1. Maciej Formanowicz – prezes Fabryk Mebli Forte – nominowany za stworzenie swoistego wzorca dobrego managera przedsiębiorstwa, które – mimo trudnych – czasów osiąga sukcesy na rynku; za bogatą wiedzę na temat meblarstwa, kreatywność i odwagę w biznesie.

2. Tomek Rygalik – projektant mebli i innych form przemysłowych, pracujący dla czołowych polskich producentów, właściciel studia projektowego Rygalik Studio – nominowany za konsekwentne dążenie do połączenia designu i funkcjonalności, za duży wkład w kształcenie młodych projektantów.

3. Leszek Wójcik – prezes Fabryki Mebli Wójcik i Fabryki Mebli Stolpłyt – nominowany za stworzenie prężnie działającego i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, za odwagę w podejmowaniu decyzji o inwestycjach, za dbałość o pracowników i „ludzką twarz” firmy.

4. Ewa Tomaszek – prezes firmy Galicja Tomaszek, założycielka prężnie działającej sieci Max Kuchnie, która przekroczyła w 2016 roku liczbę 300 studiów kuchennych – nominowana za stworzenie nowego modelu sprzedawania kuchni, za uważne obserwowanie rynku i reagowanie na oczekiwania klientów.

5. Janusz Mikołajczyk – prezes Mikomax Smart Office; nominowany za zbudowanie polskiej firmy rodzinnej, która może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w aranżacji przestrzeni biurowych. Za nowatorstwo wprowadzanych rozwiązań i elastyczność działań, które zawierają się w haśle „smart office”.

Nominowani do tytułu „Firma Roku 2016”

1. Tylko – studio projektowania i produkcji mebli i przedmiotów użytkowych – nominowane za stworzenie innowacyjnego narzędzia projektowego wykorzystującego najnowsze technologie. Aplikacja firmy Tylko.com doskonale wpisuje się w aktualne trendy polegające na indywidualizacji produktów meblarskich.

2. Malow – suwalski producent mebli metalowych – nominowany za sukcesy odnoszone w niełatwym segmencie rynku meblowego, za dbałość o wzornictwo i funkcjonalność produktów, a także za odważne decyzje dotyczące rozwoju firmy i nowych inwestycji,

3. Szynaka Meble – producent mebli – nominowany za konsekwentną politykę rozwoju przedsiębiorstwa, za aktywną działalność CSR i stworzenie firmy społecznie odpowiedzialnej, za dbałość o rozwój produktu i spełnianie oczekiwań rynku.

4. IKEA – sieć sklepów z meblami i wyposażeniem wnętrz – nominowana za ciągły rozwój jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie, za dbałość o środowisko naturalne, za działalność edukacyjną i prorodzinną, za inwestycje i dążenie do zwiększenia zasięgu funkcjonowania.

5. Fabryki Mebli Forte – producent mebli – nominowany za dynamiczny rozwój, ważne inwestycje, dobre wyniki finansowe i sukcesy zarówno na rynku krajowym, jak eksportowym; za dbałość o zaspokojenie oczekiwań szerokiej grupy odbiorców i dostępność produktów w każdym regionie kraju.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ