Fot. Fotolia

Fot. Fotolia

  • Autor: bm
  • 03 wrz 2018 11:03 (aktualizacja: 05 wrz 2018 13:31)

Wzór na konkurencję - wkrótce rozpoczyna się nabór wniosków

Nawet 3 miliony złotych można otrzymać w ramach projektu "Wzór na konkurencję", dzięki któremu firmy z Polski Wschodniej mogą sprawdzić swój potencjał wzorniczy i wykorzystać możliwości, jakie daje im na rynku.

Każde przedsiębiorstwo stara się przebić ofertę konkurencji i być najlepszym w swojej branży. Czasem jednak brakuje wiedzy i możliwości, które pozwoliłyby wykorzystać wszystkie opcje prowadzące do sukcesu. Kluczem może być wsparcie dostępne w ramach programu Polska Wschodnia, oferujące fachową i profesjonalną pomoc w zarządzaniu procesami wzorniczymi. Umożliwia to przedsiębiorcom wykorzystanie wzornictwa w swojej branży i daje wymierne efekty w postaci wprowadzenia na rynki krajowe i zagraniczne całkiem nowych konkurencyjnych produktów.

12.09.2018 r. rozpoczyna się nabór wniosków w I etapie konkursu „Wzór na konkurencję”. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Polski Wschodniej (województwa: warmińsko-mazurskie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie i podkarpackie) mogą opracować strategię wzorniczą zawierającą rekomendacje działań (I etap) oraz pozyskać do 3 000 000 złotych na sfinansowanie usług doradczych, zakupu urządzeń, maszyn oraz wartości niematerialnych i prawnych (II etap).

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ