Targi SoFab. Fot. Mariusz Golak

Targi SoFab. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 31 lip 2017 09:00 (aktualizacja: 31 lip 2017 09:19)

Zagraniczne firmy na targach "SoFab 2017"

Odbywające się w Poznaniu targi zaopatrzenia dla producentów mebli tapicerowanych "SoFab" cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm zagranicznych. Wśród wystawców, którzy zapowiedzieli swój udział w tegorocznej edycji, aż 40 proc. stanowią właśnie producenci z zagranicy.

Wśród wystawców targów "SoFab 2017", które odbędą się w Poznaniu w dniach 12-15 września br., są już producenci i dystrybutorzy materiałów i komponentów do produkcji mebli tapicerowanych z 9 krajów: Chin, Francji, Holandii, Izraela, Niemiec, Polski, Tajwanu, Stanów Zjednoczonych i Włoch.

Cały czas napływają nowe zgłoszenia od firm chcących wykorzystać potencjał promocyjny targów "SoFab". Jest to w dużej mierze efekt pozytywnych opinii, jakie pojawiły się po ubiegłorocznych targach – mówi dyrektor targów "SoFab" Józef Szyszka.

W 2016 roku w całym bloku targów obejmującym również Targi Komponentów do Produkcji Mebli "Furnica" oraz Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema" swoją ofertę zaprezentowało około 500 firm z kilkudziesięciu krajów. Wiele wskazuje, że w tym roku targi będą jeszcze większe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ