.

.

  • Autor: Redakcja
  • 25 sty 2017 07:34

Zarejestruj się na Forum Branży Meblowej!

Można już rejestrować swój udział w Forum Branży Meblowej, które odbędzie się 16 lutego 2017, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Konferencja będzie częścią wydarzenia "4 Design Days" – święta architektury, nieruchomości i wzornictwa, zaplanowanego w dniach 16-19 lutego.

Czy polskim producentom mebli uda się stworzyć rozpoznawalne marki i nową jakość eksportu? Gdzie szukać zysków w czasach niepewności? Jak optymalizować produkcję mebli tapicerowanych? Czy w branży meblarskiej design daje przewagę rynkową? To tylko kilka z licznych tematów, które poruszymy w tym roku w trakcie Forum Branży Meblowej. W spotkaniu uczestników polskiego rynku mebli wezmą udział producenci i dystrybutorzy, producenci akcesoriów meblowych i materiałów wykorzystywanych w produkcji mebli, przedstawiciele urzędów i instytucji związanych z tym segmentem rynku, a także projektanci mebli i wnętrz.

Zwieńczeniem Forum będzie gala wręczenia wyróżnień Meble Plus – Produkt Roku 2017.Kapituła ekspertów wybiera co roku najlepsze meble, materiały i akcesoria dla branży meblowej. W czasie gali konkursowej przyznane zostaną również tytuły Człowiek Roku 2016 oraz Firma Roku 2016 - dla wybitnych osobowości i dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w branży meblarskiej.

Zarejestruj się TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ