Fot. MTP

Fot. MTP

  • Autor: Redakcja
  • 02 marz 2017 09:44

Zarejestruj się na targi "Meble Polska" i odbierz bezpłatny bilet!

Dystrybutorzy mebli z ponad 50 krajów przyjadą od 14 do 17 marca do Poznania, by wziąć udział w targach MEBLE POLSKA 2017. Te największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej stanowią obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu. W marcu czeka nas najlepsza edycja tego wydarzenia w XXI wieku.

Do udziału zgłosiło się wiele nowych firm, a spora część dotychczasowych wystawców zdecydowała się pokazać na targach jeszcze szerszy asortyment mebli niż dotychczas i zwiększyła w tym celu powierzchnię stoisk. Dla przykładu, firma Forte powiększyła rozmiar swojej ekspozycji aż trzykrotnie. Stoisko tego renomowanego producenta zajmie w Poznaniu w tym roku aż 900 mkw. Niemal dwukrotnie zwiększyły się także ekspozycje Fabryki Mebli Wójcik i Szynaka Meble. Po kilku latach przerwy do Poznania powraca Black Red White – stoisko BRW zajmie 1300 mkw i będzie największą ekspozycją na targach. Tradycyjnie wśród największych wystawców jest też Grupa IMS.

Tak jak w roku ubiegłym targom Meble Polska 2017 towarzyszyć będą Targi Wnętrz Home Decor o podobnym, kontraktacyjnym profilu oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena DESIGN, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Tym razem gośćmi specjalnymi areny Design będą Nipa Doshi i Jonathan Levien – założyciele hindusko-szkockiego studia Doshi Levien. Magazyn Elle Decor uznał ich za najlepszych designerów 2015 roku. Łącznie podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą około 500 firm i marek.

Swoją obecność na targach Meble Polska 2017 zapowiedzieli przedstawiciele większości renomowanych grup zakupowych i sieci salonów meblowych ze wszystkich kontynentów. Poza dominującymi narodowościami zwiedzających, jak Niemcy, Brytyjczycy, Francuzi, Litwini, Czesi, Ukraińcy, Holendrzy czy Belgowie, wśród zarejestrowanych gości poznańskich kontraktacji meblowych są także wiodący przedstawiciele tak odległych rynków, jak Japonia, Chiny, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Kazachstan. Organizatorzy spodziewają się ponad 20.000 zwiedzających.

ZAREJESTRUJ SIĘ I POBIERZ BEZPŁATNY BILET DLA PROFESJONALISTÓW

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ