Fot. Fotobueno

Fot. Fotobueno

  • Autor: Redakcja
  • 01 lut 2019 11:58 (aktualizacja: 05 lut 2019 06:20)

Zbliżają się targi Meble Polska 2019 - zarejestruj się online!

Trwa rejestracja kupców meblowych zainteresowanych udziałem w największych międzynarodowych kontraktacjach meblowych w Europie Środkowej MEBLE POLSKA 2019, które odbędą się w Poznaniu od 12 do 15 marca.

Dlaczego warto się zarejestrować online?

Tylko zarejestrowani online przedstawiciele branży meblowej mogą otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi. Wcześniejsza rejestracja internetowa pozwala nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić. W przeciwieństwie do biletu elektronicznego dla profesjonalistów, który jest bezpłatny, za bilet zakupiony w kasie przy wejściu na targi trzeba będzie zapłacić 10 zł. Organizator – Grupa MTP – spodziewa się w tym roku łącznie ponad 20.000 zwiedzających. Według szacunków co trzeci zwiedzający pochodzić będzie z zagranicy. Kupcy meblowi dysponujący największym potencjałem zakupowym tradycyjnie już będą mogli skorzystać ze specjalnego serwisu, w ramach którego poza bezpłatnym wstępem i wjazdem na targi oraz cateringiem będą mogli liczyć na pomoc w organizacji przyjazdu, zakwaterowaniu, zaproszenie na wieczór branżowy i nieograniczony dostęp do strefy spotkań „Meeting Point” zapewniającej komfortowe warunki pracy oraz pełną dyskrecję niezbędną przy prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Kontraktacje – liderzy - nowości

Ekspozycja targów MEBLE POLSKA 2019 zapowiada się wyjątkowo interesująco. Swoją obecność na największych międzynarodowych kontraktacjach meblowych w Europie Środkowej zapowiedzieli wszyscy wiodący producenci mebli z Polski zainteresowani rozwojem eksportu. Na tegorocznej ekspozycji znajdziemy sporo nowych producentów mebli, którzy po raz pierwszy będą w Poznaniu w charakterze wystawcy. W targach MEBLE POLSKA coraz częściej uczestniczą też firmy zagraniczne, które chcą w ten sposób dotrzeć do kupców meblowych z całego świata. Zainteresowanie udziałem wyrazili przedstawiciele producentów mebli z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Rumunii.

Organizator uczula kupców meblowych, że ze względu na rozmiar ekspozycji warto przyjeżdżając do Poznania nastawić się co najmniej na dwudniowy pobyt. Na dotarcie do wszystkich potencjalnych dostawców jeden dzień targowy zwykle okazuje się niewystarczający. Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują zwiedzającym pomoc w organizacji zakwaterowania i pobytu w Poznaniu. Szczegółowe informacje i lista zgłoszonych firm znajdują się na stronie www.meblepolska.pl

TransFormacje hasłem ARENA DESIGN

Tradycyjnie targom Meble Polska towarzyszyć będą Targi Wnętrz Home Decor oraz wydarzenie ARENA DESIGN, która tym razem odbędzie się pod hasłem TransFormacje. –Podczas ARENY DESIGN przyjrzymy się TransFormacjom w kontekście projektowego ekosystemu, biorąc na warsztat nie tylko materiały, dzięki którym powstaje produkt. Nie uciekniemy też od dyskusji o budowaniu tożsamości marki – wyjaśnia Maria Jeglińska, dyrektor kreatywna ARENY DESIGN 2019.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ