Kolekcja Bello. Fot. Adriana Furniture

Kolekcja Bello. Fot. Adriana Furniture

  • Autor: bm
  • 19 wrz 2017 08:43 (aktualizacja: 20 wrz 2017 14:06)

Zestawy wypoczynkowe - przegląd oferty polskich producentów

Trudno sobie wyobrazić współczesny salon bez zestawu wypoczynkowego. Do wyboru są różne konfiguracje: narożnik, sofa + fotel, dwie sofy, narożnik + fotel. Wszystko zależy od oczekiwań użytkownika i od metrażu mieszkania. Oto 40 propozycji zestawów wypoczynkowych polskich producentów.

BELLO

Adriana Furniture

„Bello” to model, który emanuje chłodną elegancją. Doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami, w których dominują umiar i prostota. Poza wyrazistą formą, która przyciąga wzrok, model wyróżnia się również dużą wygodą. Jest to zasługa miękkich poduch służących za zagłówek i oparcie.

HANA

Adriana Furniture

Sofa „Hana”, wsparta na delikatnych chromowanych płozach, ubrana w szlachetne, wyselekcjonowane tkaniny to model, który zwróci uwagę każdego. Z charakterystycznymi przeszyciami, niesztampowym połączeniem poduszek oparciowych z podłokietnikami, stanie się motywem przewodnim wnętrza.

ENNA

Adriana Furniture

Model inspirowany latami 60., o charakterystycznej obłej linii. Jego wyrazista forma cieszy oko i zaskakuje. Detalem, który przyciąga wzrok, są charakterystyczne drewniane nóżki zwężane do dołowi. Surowość tkaniny została tu przełamana delikatną linią sofy tworząc idealne dopełnienie współczesnego wnętrza.

LIND

Black Red White

W skład kolekcji „Lind” wchodzi wersalka z funkcją snu i pojemnikiem na pościel oraz wygodny fotel dla miłośników indywidualnego komfortu. Proste meble wzbogacone zostały o dekoracyjne pikowania, a także zgrabne drewniane nóżki. Wygodny odpoczynek zapewniają wysokie podłokietniki oraz oparcia.

CUPIDO

Black Red White

Eleganckie meble w stylu glamour. „Cupido” to kolekcja mebli wypoczynkowych, w której skład wchodzą stylowe pufy, tapczan, fotele oraz komfortowe sofy. Finezyjne kształty, modne pikowania oraz dekoracyjne nóżki sprawiają, że meble sprostają oczekiwaniom osób poszukujących wyszukanego stylu i komfortu na co dzień.

CORNET

Black Red White

Kolekcja o łagodnej, prostej linii. Narożnik z funkcją snu, sofy w dwóch wariantach szerokości do wyboru, fotel oraz uniwersalne pufy pozwalają swobodnie skompletować zestaw. Wygodę użytkowania zapewniają wysokie podłokietniki i poduchy oparciowe wzbogacone o dekoracyjne przeszycia i pikowania. Meble osadzone zostały na dekoracyjnych drewnianych nóżkach.

HEAVEN

Bydgoskie Meble

„Heaven” jest kolekcją dla osób, które poszukują mebli wypoczynkowych utrzymanych w tradycyjnym, eleganckim stylu. Wszystkie dostępne bryły zapewniają maksymalny poziom wygodny dzięki miękkim, sprężystym siedziskom, profilowanym oparciom i szerokim podłokietnikom. Sofa została wyposażona w łóżko z wygodnym materacem do spania codziennego.

WAY

Bydgoskie Meble

Współczesny design i wysoki poziom komfortu to cechy charakteryzujące kolekcję „Way”. Podwyższone oparcia zapewniają bardzo wygodny odpoczynek, dzięki czemu możliwa była rezygnacja z dodatkowych zagłówków. Wąskie podłokietniki i drewniane nogi stanowią doskonałe dopełnienie mebli, które oferują ponadto funkcję odpoczynku nocą oraz praktyczne pojemniki na pościel.

ERGO

Etap Sofa

Modułowa kolekcja „Ergo” wyróżnia się zgrabną formą brył oraz ergonomicznym kształtem układów. Atrakcyjność kolekcji podkreślają przeszycia na oparciach i siedziskach, a wysoki poziom komfortu zapewniają m.in. regulowane zagłówki. Kolekcję „Ergo” wyposażono w funkcję odpoczynku nocą oraz praktyczne pojemniki na pościel. Kolekcja dostępna jest w bogatym wachlarzu tkanin i skór naturalnych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ