Salon Agata na warszawskim Targówku. Fot. Agata

Salon Agata na warszawskim Targówku. Fot. Agata

  • Autor: mg
  • 03 kwi 2017 09:13 (aktualizacja: 06 kwi 2017 11:50)

Znana aktorka wystąpiła w kampanii salonów Agata

Sieć salonów meblowych Agata zainaugurowała nową kampanię promocyjną, w której bierze udział znana aktorka, Małgorzata Socha. W każdym ze spotów filmowych aktorka wciela się w rolę klientki o bardzo specyficznych wymaganiach. Akcja trwać będzie przez 12 najbliższych miesięcy.


Ogólnopolska kampania promocyjna sieci salonów meblowych Agata potrwa przez najbliższych dwanaście miesięcy. Obejmie swoim zasięgiem radio, Internet oraz telewizję. W sumie zrealizowanych zostało sześć spotów 30-sekundowych i ich skróty o długości 15 sekund. Spoty emitowane będą w stacjach TVP, TVN, Polsat oraz na YouTube. Po raz pierwszy sieć Agata wykorzystała w kampanii promocyjnej znaną osobę, która ma dodać akcji wyrazistości.

Zdjęcia z udziałem Małgorzaty Sochy były realizowane w jednym z salonów meblowych Agata. Aktorka wcielała się w różne role: raz była miła i słodka, innym razem pełna temperamentu. W każdej sytuacji pomocny okazuje się pracownik salonu. Nowa kampania ma zwrócić uwagę na szeroki wybór mebli i dodatków dostępnych w salonach Agata.

Za realizację działań reklamowych odpowiadają firmy - Opus B, Vitro Films, Plankton i Vizeum Polska.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ