Salon Agata na warszawskim Targówku. Fot. Agata

Salon Agata na warszawskim Targówku. Fot. Agata

  • Autor: bm
  • 08 marz 2017 11:27

Znana sieć sprzedaży otwiera kolejny salon firmowy w Polsce

Sieć sklepów meblowych Agata otwiera w tym tygodniu swój kolejny salon firmowy - tym razem w Rzeszowie. Otwarcie obiektu o powierzchni ekspozycyjnej około 18 tys. m2 zaplanowano na piątek 10 marca 2017. Będzie to jeden z pierwszych sklepów sieci Agata w tej części kraju.

Agata SA konsekwentnie realizuje politykę rozszerzania sieci sprzedaży. Sieć jej sklepów  liczy sobie w tej chwili 20 placówek. Jesienią 2016 otwarto największy, flagowy salon w Warszawie, na Targówku. Jest to już drugi salon sieci w stolicy. Wiosną 2016 został otwarty salon w Częstochowie, natomiast w drugim półroczu 2015 roku powstały sklepy Agata w Białymstoku i w Lublinie. Na rok 2017 zaplanowane są kolejne otwarcia - najbliższe już 10 marca w Rzeszowie, a następne - w Stalowej Woli. Salon w Stalowej Woli ma powstać w centrum handlowym Vivo. Powierzchnia obiektu wyniesie 6,5 tys. mkw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4,2 tys. mkw. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na III kwartał 2017 roku.

Rzeszowski sklep Agata powstaje przy al. Powstańców Warszawy. Na powierzchni 18 tysięcy m2 będą tam wyeksponowane meble i dodatki - w większości utrzymane w modnym stylu skandynawskim. Klienci znajdą tam kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz są produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz bogaty asortyment dodatków kuchennych.

Sieć Agata współpracuje obecnie z ponad 250 polskimi i zagranicznymi producentami. Posiada 20 wielkopowierzchniowych sklepów w kraju. Sklep w Rzeszowie będzie pierwszym w tej części kraju - do tej pory najbliższy był w Krakowie. Firma zatrudnia w kraju około 1.600 pracowników. W rzeszowskim salonie pracę znajdzie około 120 osób.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ