Laureaci konkursu Kuchnia - Wybór Roku 2019. Fot. PTWP

Laureaci konkursu Kuchnia - Wybór Roku 2019. Fot. PTWP

  • Autor: mg
  • 08 kwi 2019 11:42 (aktualizacja: 10 kwi 2019 11:44)

Zobacz akcesoria i komponenty meblarskie nagrodzone w konkursie "Kuchnia - Wybór Roku 2019"

Podczas uroczystej gali wieńczącej Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej, które odbyło się 2 kwietnia br. w Warszawie, poznaliśmy produkty nagrodzone w konkursie "Kuchnia - Wybór Roku 2019". Wśród nich nie zabrakło akcesoriów i komponentów meblarskich.

Kuchnia to jedno z tych domowych pomieszczeń, w których - jak pokazują badania - spędzamy wyjątkowo dużo czasu. Jej urządzenie przez wielu polskich inwestorów traktowane jest więc priorytetowo – to właśnie na kuchnię statystyczny Polak przeznacza największy budżet. Co więcej, wyposażenie kuchni – od mebli po oświetlenie i akcesoria – w ogromnym stopniu wpływa nie tylko na jej wygląd, ale i funkcjonalność. Dlatego wyboru kuchennego wyposażenia nie warto pozostawiać przypadkowi.

Wychodząc naprzeciwko tym trendom, redakcja magazynu „Świat Łazienek i Kuchni” oraz portalu Mamkuchnie.pl postanowiła zorganizować konkurs promujący produkty do aranżacji i wyposażenia kuchni. Wśród nagrodzonych produktów nie zabrakło akcesoriów i komponentów meblarskich. W kategorii "Materiały na fronty i blaty" najwyżej oceniona została kolekcja szkieł lakierowanych matowych "Sati 2019" marki Colorimo. Z kolei w kategorii "Wyposażenie szafek i akcesoria meblowe" uznanie jurorów zdobyło "Cargo Maxi Linia Maxima" firmy Rejs, zaś wyróżnienie otrzymał "Magic Komfort Uniwersalny" z oferty firmy Nomet.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ