Office Inspiration Centre. Fot. Materiały prasowe

Office Inspiration Centre. Fot. Materiały prasowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 lis 2017 18:46 (aktualizacja: 15 lis 2017 08:57)

Zobacz centrum inspiracji Grupy Nowy Styl w Krakowie!

Grupa Nowy Styl stworzyła w Krakowie nową przestrzeń - Office Inspiration Centre. Jest to inspirujące miejsce spotkań z ekspertami i ekspozycji najnowocześniejszych rozwiązań meblowych w designerskiej odsłonie. Projektanci połączyli ponadczasowość i prostotę bryły z aktualnym trendem w aranżacji wnętrz.

Grupa Nowy Styl wspiera w aranżowaniu biur firmy z całego świata. Nie tylko zapewnia kompleksowe wyposażenie oraz usługi, ale posiada również zespół ekspertów, którzy badają środowiska pracy i potrzeby pracowników, doradzając firmom, w jaki sposób zorganizować optymalne biuro „szyte na ich miarę”. W krakowskim Office Inspiration Centre prezentuje swoją wiedzę i doświadczenie.

"Powstanie Office Inspiration Centre jest kolejnym etapem naszego konsekwentnego rozwoju" - mówi Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl. – "Chcemy inspirować i edukować gości. Nasi eksperci z przyjemnością opowiedzą o trendach społecznych wpływających na trendy w biurach, innowacyjnych technologiach zastosowanych w budynku i jego wnętrzach czy różnorodnych 
i funkcjonalnych przestrzeniach zaaranżowanych naszymi produktami."

Projekt Office Inspiration Centre połączył ponadczasowość i prostotę bryły z aktualnym trendem designu wnętrz. Architekci Marek Dunikowski i Jarosław Kutniowski z krakowskiej pracowni DDJM stworzyli koncepcję polegającą na wykorzystaniu potencjału miejsca, którego walorem jest otaczająca zieleń, a zwłaszcza piękne stare drzewa, będące fragmentem dawnego zespołu parkowo-dworskiego Fischerów-Benisów.

"Główną częścią kompozycji jest budynek – loggia. Jej dopełnienie tworzy kontynuowana od budynku kolumnada, która prowadzi między drzewami do symbolicznej otwartej altany. Wszystkie elementy założenia stanowią jedność przestrzenną, dzięki czemu pracując w biurze czerpiemy przyjemność z przebywania w ogrodzie" – wyjaśniają architekci.

Prosta i regularna konstrukcja kolumnowa z prefabrykowanego białego betonu na tle ścian 
z ciemnego drewna i w otoczeniu gęstej zieleni sprawiają, że obiekt jest wyjątkowy i klasycznie elegancki.

CZYTAJ WIĘCEJ: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ