Balma na targach Orgatec 2018

Balma na targach Orgatec 2018

  • Autor: bm
  • 20 lis 2018 08:08 (aktualizacja: 22 lis 2018 21:29)

Zobacz, co pokazała firma Balma na targach "Orgatec 2018"!

Podczas tegorocznych targów „Orgatec” w Kolonii firma Balma zaprezentowała swoją filozofię urządzania biura. Zwrócenie uwagi na zdrowie i komfort, wprowadzenie zieleni do miejsca pracy, mobilność i możliwość kreowania indywidualnych układów mebli – to wszystko można było znaleźć na ekspozycji producenta.

Premierowy system modułowych regałów ”Balma Stepps” umożliwia dowolną aranżację przestrzeni o różnym przeznaczeniu: biurowym, mieszkalnym czy publicznym. Pozwala na tworzenie ciągów komunikacyjnych i wydzielanie osobnych stref pracy, relaksu i zabawy. Moduły zostały skonstruowane tak, aby można było budować regały przyścienne, narożnikowe oraz wolnostojące z dostępem z dwóch stron. Duża różnorodność elementów systemu umożliwia kreowanie produktu odpowiadającego na indywidualne potrzeby.

Nowe tekstury i cała paleta barw, które Balma zaprezentowała w Kolonii, zainspirowana została bogatym światem natury. To między innymi stoły ”Simplic” na minimalistycznych nogach z litego drewna dębowego, naturalna wełna oraz ciepłe dekory w kolorach z palety bezpośrednio zainspirowanej otaczającą nas przyrodą.

Dwa lata temu na ekspozycji Balmy pojawiły się rośliny. Również w tym roku firma otworzyła się na naturę w miejscu pracy, wychodząc z założenia, że obecność roślin w otaczającej nas przestrzeni gwarantuje równowagę, sprzyja koncentracji, dodaje energii. Rośliny harmonizują przestrzeń. Wyciszają. Premierowa kolekcja „Floo”, dostępna wkrótce w sprzedaży, to projekt stworzony z myślą o zielonym biurze. System geometrycznych kwietników pozwala na eksponowanie roślin. Nowoczesna półka na kwiaty posłuży też jako wieszak na przybory albo magnetyczna tablica na notatki. „Floo” w biurze to biophilic design w lekkim wydaniu.

System Balma "Plus" pomaga kreować środowisko przyjazne pracownikom.  Komfort akustyczny, możliwość dopasowania do  indywidualnych preferencji, miękkie, tapicerowane elementy Systemu, biurka z elektryczną regulacją wysokości, bogactwo akcesoriów umożliwiających personalizację, wszystko to sprawia, że mamy możliwość pracować naprawdę po swojemu.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ